В Україні з початку карантинних заходів поліцейські склали на порушників 923 адміністративні протоколи.

Читайте також:Проїхалися потягом і таксі: хворі на коронавірус українці після евакуації з Франції порушили карантин (відео)

Як повідомляє Управління комунікації Національної поліції України, крім того, слідчі розпочали 8 кримінальних проваджень за фактами порушень санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням.

21 березня до вжиття заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу та посилення публічної безпеки і порядку на території держави залучається понад 17 тис. правоохоронців, у тому числі поліцейських, військовослужбовців Нацгвардії та рятувальників. На сьогодні поліцейські склали 923 адміністративні протоколи за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП.

Найбільше порушень виявлено у Дніпропетровській області – 167, у Донецькій - 85, у місті Києві – 75. До суду направлено 889 адміністративних протоколів.

Також слідчі поліції розпочали 8 кримінальних проваджень за ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України: 3 – у Харківській області, по 1 – у Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Сумській областях та у Києві.

Читайте також: РНБО оголосить надзвичайний стан в Україні

Поліцейські вкотре звертаються до громадян із проханням дотримуватися рекомендацій лікарів та за можливості залишатися вдома.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook