Директор Інституту вірусології та досліджень ВІЛ-інфекції в Боннському університеті Гендрік Стрік вважає, що інфекції без симптомів не шкодять суспільству, і у цьому зв’язку виступає за зміну стратегії боротьби з коронавірусом.

Читайте також: "Дали аскорбінову кислоту та вітаміни": український турист застряг з коронавірусом у Єгипті

Про це він сказав в інтерв’ю виданню Welt am Sonntag.

"Оцінюючи ситуацію, ми не повинні обмежуватися "чистою" кількістю інфекцій", – заявив він.

За його словами, попри значне зростання кількості нових випадків зараження коронавірусом у Німеччині та Європі не спостерігається збільшення смертності. Таким чином, з соціального погляду інфекція без симптомів не завжди є шкідливою, адже чим більше людей заражаються і не мають симптомів, тим сильніший – принаймні на короткий проміжок часу – вони мають імунітет і не можуть сприяти поширенню пандемії.

Читайте також: В Україні знизилася смертність від коронавірусу

"Ми не можемо дозволити життю зупинитися. Важливо зазначити, що ніхто – ні політики, ні вірусологи, ні епідеміологи – не знає єдиного правильного способу боротьби з пандемією. Ми можемо лише випробувати щось, і також повинні вміти робити помилки", – зазначив Штрек.

Він також вважає, що під час другої хвилі пандемії стратегія боротьби з вірусом має бути трохи іншою, зокрема, не треба запроваджувати жорсткі карантинні обмеження, хоча гігієнічні норми й далі відіграватимуть важливу роль.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook