З такою ініціативою виступив ректор Східноєвропейського національного університету ім. Лесі країнки Ігор Коцан, спрямувавши в обласну раду відповідне клопотання. Він вважає, що таке заохочення від представницької влади області мотивуватиме молодих вчених на проведення досліджень, що сприятимуть розвитку Волині та держави в цілому.

Читайте також: "Пережиток радянської традиції": Супрун не радить проводити лінійки у школах

Про це повідомляють на сайті Волинської обласної ради.

Разом з клопотанням пан ректор надіслав проект "Положення про порядок призначення та виплати іменних стипендій обласної ради". В ньому пропонується виплачувати стипендіату щомісячно кошти з обласного бюджету в сумі прожиткового мінімуму, або мінмальної заробітної плати.

Управління освіти, науки та молоді ОДА підтримує пропозицію університету та пропонує внести відповідні зміни до Регіональної комплексної програми розвитку освіти Волинської області на 2018–2022 роки. В управлінні вважають, що заснування премій облради молодим науковцям варто приурочити до 100-річчя Національної академії наук України.

Читайте також: Луцьким обдарованим дітям видаватимуть іменні стипендії

Питання розглянула постійна комісія з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму. Депутати підтримують саму ідею заснування такої Премії, але рекомендують, щоб проект Положення розробило профільне управління ОДА та винесло його на розгляд комісії упродовж 2 місяців.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter