Державна організація "Автобаза Державного управління справами" оголосила про проведення тендерів на закупівлю легкових автомобілів очікуваною вартістю 53,89 млн грн.

Читайте також: Порошенко підписав закон, який збільшить кількість військових в Україні

Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на дані в системі "Прозорро".

Зокрема, автобаза ДУС хоче придбати два броньованих Mercedes-Benz S600 2018 року випуску очікуваною вартістю 42,42 млн грн. Тобто один автомобіль повинен коштувати 21 млн грн або близько $ 800 тис.

Один з автомобілів повинен мати пакет бронювання найвищої міри захисту VR10, оббивку салону з чорної ексклюзивної шкіри, холодильний відсік, аудіосистему з навігацією, автоматичну систему кондиціонування повітря, автоматичний кондиціонер в задній частині салону, оббивку стелі мікрофібри, функцію пам’яті для задніх сидінь, декоративні елементи: тополь чорний полірований.

Другий автомобіль теж матиме пакет бронювання з найвищою мірою захисту VR10, оббивку – шкіра ексклюзив порцелян, систему нічного бачення, ТВ-тюнер, мультімедійну систему для пасажирів задніх сидінь.

За даними джерел видання в Державній фіскальної службі, в 2015 році в країну ввозили нові броньовані Mercedes-Benz S600 Limousine lang, які декларували на митниці за ціною від $ 380 тис. до $ 410 тис., тобто від 9,88 млн грн до 10, 66 млн грн за нинішнім курсом.

У минулому році в Україну ввозили вживані броньовані Mercedes-Benz S600: 2013 року виготовлення (клас броні В7) задекларовано по ціні $123 тис, 2012 р.в. – $124 тис.

Крім того, "Автобаза Державного управління справами" також хоче купити два Mercedes-Benz S 560 4matic long (new) 2018 р.в. очікуваною вартістю 11,47 млн грн., або близько $220 тис за штуку.

Читайте також: Журналіст знайшов таємну сторінку Порошенка у Facebook

Одна з автівок повинна мати оббивку салону з чорної ексклюзивної шкіри, систему кондиціонування сидінь водія і переднього пасажира, пакет систем допомоги при паркуванні з камерою кругового огляду, мультифункціональне рульове колесо у виконанні з дерева і шкіри, комфорт-пакет обігріву, декоративні елементи: тополь чорний полірований.

Другий мерседес також матиме оббивку салону з чорної ексклюзивної шкіри, задню частину салону з перегородкою, холодильний відсік, відкидні столики в задній частині салону, проекційний дисплей, сигнальні жилети для водія і пасажирів, ТВ-тюнер, мультімедійну систему для пасажирів задніх сидінь.

Ціни на Mercedes-Benz S 560 4matic long (new) у офіційного представника німецького концерну в Україні стартують від 3,33 млн грн.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter