Затурцівська сільська рада звернулася до Верховної Ради із проханням приєднати її до Луцького району. Наразі вона є частиною Володимир-Волинського району. Відповідне рішення прийняли на сесії сільради.

Читайте також: До бюджету Луцької міської територіальної громади внесли зміни

Про це йдеться на сайті Луцької райради.

Колективний депутатський запит підтримали 16 депутатів із 21.

«Сільський голова та депутати неодноразово зверталися з клопотанням до народних депутатів з проханням при розгляді питань про утворення та ліквідацію районів врахувати побажання жителів громади та включити Затурцівську сільську раду до Луцького району Волинської області. Підставою для цього є близьке територіальне розміщення населених пунктів та сполучення з містом Луцьк», – йдеться у зверненні.

Голова Затурцівської територіальної громади Юрій Ковальчук підтримує депутатську ініціативу та каже, що Затурці завжди тягнулися до Луцька.

«Ділові, економічні, бізнесові справи пов’язані з Луцьком. Ми ментально та історично дивимось у сторону обласного центру, тому вважаю, що до думки наших мешканців треба дослухатися», – сказав Юрій Ковальчук.

Читайте також: Зніматиме кошти, а потім повертатиме: у приміському транспорті Луцької громади запрацювала безготівкова система оплати

До речі, із Затурців до Луцька близько 30 кілометрів, до Володимира-Волинського – орієнтовно 40.

Затурцівська сільська рада хоче приєднатися до Луцького району

Затурцівська сільська рада хоче приєднатися до Луцького району

Затурцівська сільська рада хоче приєднатися до Луцького району

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook