Майже 400 мільйонів гривень витратять на ремонт автомобільної дороги "Шацьк-Ратне".

Читайте також: Частина траси на Ягодин у Волинській області буде відремонтована

Про це повідомляє Район-Шацьк.

Нещодавно Уряд розпорядженням від 6 лютого 2019 року № 130-р затвердив перелік об’єктів та обсягів бюджетних коштів на реконструкцію, капітальний та поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення у 2019 році.

До цього переліку потрапив напрям "Шацьк – Ратне", який включає у себе два відрізки доріг державного значення (Т-03-06 /Т-03-02/ – Шацьк – Вилиця – Прип’ять – Любохини-/Т-03-08/ та Т-03-08 Любомль-Дубечне-Здомишель-Ратне-Камінь-Каширський-Любешів-/Р-14/).

Загальна протяжність автошляху 56,3 кілометри. Орієнтована вартість робіт становить 399 мільйонів 649 тисяч гривень. Наразі розпорядженням затверджені і перші 75 мільйонів гривень, аби розпочати дорожні роботи. Тож днями вже оголосили тендер на виконання робіт.

Читайте також: Які дороги Волині відремонтують цього року: перелік

Передбачається ремонт мостів, ремонт дорожнього одягу, облаштування автобусних зупинок, тротуарів, з’їздів, встановлення дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки тощо.

Розпочнуть роботи від селища Шацьк та рухатимуться у напрямку на село Любохини. Слід зауважити, що ділянка дороги транспортного руху "Шацьк-Ратне" є одним із важливих туристичних маршрутів до курортної перлини Волині – Шацьких озер.

Нагадаємо, проектно-кошторисну документацію на ремонт своєї частини дороги (з Шацька до села Любохини) виготовили за кошти Шацької ОТГ.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook