Директора драмтеатру на Волині Анатолія Гливу покарали за правопорушення, пов’язані з корупцією.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури області.

Читайте також: У підземеллях під луцьким костелом шукатимуть третій поверх

Луцький міськрайонний суд за участі прокурора галузевого відділу Волинської обласної прокуратури притягнув до відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, директора Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка.

Посадовець, всупереч вимогам ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», приймав рішення в умовах реального конфлікту інтересів і при цьому не повідомив про наявний конфлікт інтересів Волинську обласну раду чи Національне агентство з питань запобігання корупції.

Директор театру неодноразово одноособово видавав та підписував накази про преміювання сина, зятя та невістки.

Суд визнав його винним у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (адміністративні правопорушення, передбачені ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 3 400 гривень.

Враховуючи системність виявлених порушень та задля усунення причин та умов, що сприяли вчиненню посадовцем адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, Волинська обласна прокуратура внесла Волинській обласній раді подання у порядку ст. 65-1 Закону України «Про запобігання корупції».

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook