Ексдиректор шахти №9 «Нововолинська» ДП «Волиньвугілля» Павло Танчев, якого у 2020 році затримали під час одержання хабаря, почав працювати в управлінні Держпраці у Волинській області. Він перевірятиме додержання законодавства про охорону праці на підприємствах вугільної, гірничорудної промисловості.

Читайте також: На Волині на шахті обірвався ліфт з людьми

Про це йдеться у матеріалі Сили правди.

В управління Держпраці у Волинській області підтвердили, що Павло Танчев працює у відомстві. Однак відмовились розповідати, коли саме та на яку посаду його прийняли.

Разом з тим, за даними порталу вакансій Національного агенства України з питань державної служби, колишній директор шахти №9 «Нововолинська» переміг у конкурсі на посаду головного державного інспектора відділу нагляду в гірничодобувній промисловості, будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку.

У квітні цього року він подавав декларацію кандидата на цю посаду.

Про вакансію управління Держпраці в області оголосило 5 квітня цього року. Згідно з інформацією, що у ній міститься, до обов’язків Танчева входитиме здійснення державного контролю за додержанням законодавства про охорону праці, зокрема, у сфері гірничих відносин на підприємствах вугільної, гірничорудної та нерудної промисловості, під час проведення гірничих робіт, будівництва та експлуатації, ліквідації або консервації гірничих підприємств тощо.

На цій посаді пропонували 5 500 грн посадового окладу плюс надбавки, доплати, премії та компенсації.

За результатами конкурсу, переможцем став Павло Танчев, який набрав сім балів.

Читайте також: На Волині померла працівниця "Волиньвугілля" (фото)

Раніше Павло Танчев працював директором шахти №9 «Нововолинська» державного підприємства «Волиньвугілля». У липні 2020 року його разом з головним інженером Олександром Шарком затримали під час одержання хабара у сумі 23 тис. грн. Правоохоронці виявили, що вони вносили до товарно-транспортних накладних недостовірні дані про об’єми завантаженого кам’яного вугілля та показники рівня його зольності. Окрім цього, гірники ще й нібито вимагали неправомірну вигоду за таку свою діяльність.

1 серпня суддя Луцького міськрайонного суду Алла Полюшко обрала Павлу Танчеву запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. А вже за кілька днів його перевели на нову посаду − директора з виробництва на ДП «Волиньвугілля».

Читайте також: Стало відомо імена посадовців, які вимагали відкати за реалізацію вугілля на Волині

У лютому цього року стало відомо, що окрім Танчева та Шарка, до незаконної оборудки були причетні начальник технічного комплексу Олександр Власюк і старший контролер контрольно-пропускного пункту Олександр Бойко шахти №9. Всі четверо були залучені до схеми з незаконного збуту вугілля. З лютого 2021 року кримінальну справу проти Танчева і компанії почав розглядати Нововолинський міський суд.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook