Заступниця головного редактора Cosmopolitan Ukraine Євгенія Пліхіна на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook поділилася саркастичними думками щодо "помпезного похорону" з "волаючим драматизмом", який вона не могла обійти, прямуючи на роботу.

Читайте також: Скандальна волонтерка Маруся Звіробій з'явилась на допит до ДБР, влаштувала істерику та облаяла Савченко (відео)

Виявилося, що в дописі журналістки йшлося про прощання з полковником Центру Спеціальних Операцій "Альфа" Денисом Волочаєвим, який загинув під час виконання бойового завдання на Донбасі. Посмертно йому було присвоєно звання Героя України, пише Newsmakers.

Щодо допису Євгенії Пліхіної без зайвої дипломатії встигли висловитися блогери, вказавши, що саме вона сприйняла за "фестивальчик" та "замєс".

 

Читайте також: "Не знають, чий Крим": популярний український гурт вляпався у гучний скандал

Невдовзі журналістка свій допис видалила та додала новий – в якому вибачилася за попередні слова та висловила співчуття.

"Друзі, у мене ніколи в житті не було думки когось образити, принизити честь Героїв чи посміятися над воєнною трагедією, – написала Євгенія Пліхіна. – Я завжди пишу виключно про власне життя та дурощі, не висміюючи чуже. Тим більше, смерть. Згодна, неможна було, не розібравшись в ситуації, торкатися делікатної теми. Я співчуваю і приношу свої вибачення".

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook