Генеральний директор "1+1 медіа" Олександр Ткаченко відреагував на критику у соцмережах через те, що телеканал у новорічну ніч показав заяву Володимира Зеленського про його участь у президентських виборах замість привітання Петра Порошенка.

Читайте також: "Бійці "Шоколадного фронту" були підняті", – журналіст про реакцію Банкової на заяву Зеленського

"Ми – комерційна телекомпанія. Це – радянська традиція показувати президентів під бій курантів. Курантів – вже давно нема, а ви все сумуєте. Втім ми заяву президента показали. Бо ми віримо та робимо все задля нашої держави. Незважаючи на те, що нинішній президент робить проти нас", – відповів Олександр Ткаченко на коментар під дописом на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: "Це дуже небезпечно для Порошенка": Експерт назвав сенс новорічного скандалу з президентом на "1+1"

Як повідомляє 24 канал, згодом глава комітету Верховної Ради з питань свободи слова Вікторія Сюмар також відреагувала на цей інцидент та заявила, що формального порушення закону в діях телеканалу не було.

"Немає формального порушення. В ефірі [звернення президента] було. Це відповідно до закону про висвітлення [діяльності] органів держвлади, але час там не вказаний", – написала Вікторія Сюмар.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter