Гравець "Спарти" потужно зарядив в свої ворота з 40 метрів і мало не наблизив команду до другої ліги.

Півзахисник роттердамської "Спарти" Стейн Спірінгс забив у свої ворота ударом з 40 метрів під час матчу перехідного турніру чемпіонату Голландії з "Дордрехтом". Автогол стався на 89-й хвилині зустрічі за рахунку 1:0 на користь "Спарти".

Спірінгс намагався відібрати м’яч у суперника і потужним ударом відбив його у власні ворота. Голкіпер "Спарти" Рой Кортсміт перестрахувався і не наважився торкнутися м’яча руками.

Незважаючи на це, гравці "Спарти" зуміли перемогти. Вже через дві хвилини переможний гол забив Роберт Мюрен.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter