Голова обласної ради Григорій Недопад спільно зі спікером Парламенту Дмитром Разумковим, який перебуває на Волині в рамках робочого візиту, відвідали Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні.

Читайте також: Голова ВРУ Разумков відвідав Волинський перинатальний центр

Про це повідомляє пресслужба Волинської обласної ради.

Як зазначив керівник закладу Павло Боснюк, ліцей – у п’ятірці кращих на Волині та входить у рейтинг «ТОП-200» в Україні.

«Понад 1000 випускників нашого ліцею є учасниками ООС (АТО). Крім того, наші випускники мають нагороди найвищого державного рівня», − розповів Павло Боснюк.

Також випускники закладу отримують ґрунтовні знання та високі оцінки за підсумками ЗНО. Зараз у ліцеї навчаються 935 учнів із 19 областей України та міста Києва. Більше семисот ліцеїстів належать до соціально вразливих категорій – це діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов'язків; діти з числа сиріт, позбавлених батьківської опіки, малозабезпечених сімей. Павло Боснюк каже, що такі заклади має фінансувати держава, а не обласна рада, адже він став всеукраїнським.

Голова обласної ради підкреслює: ліцей давно «переріс» за усіма стандартами схожі освітні установи.

«У ліцеї є філіал, наповненість якого більше півтисячі учнів. Більшість випускників обирають роботу у військовій або правоохоронній сферах. Їхні успіхи – гордість для усіх нас», − наголосив Григорій Недопад.

«Ваші випускники показали себе і демонструють щиру любов до Батьківщини і є взірцем для усіх. Тут навчався Василь Тарасюк – один із наймолодших Героїв України, Павло Чайка – повний кавалер ордена «За мужність», − зазначив Дмитро Разумков. – Я щиро бажаю вам щоб ви демонстрували такий же патріотизм, як ваші відомі випускники, але щоб ви це робили в мирній Україні».

Читайте також: Перейменували Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook