Герої не вмирають: на Волині поховали загиблого на Донбасі військового; На Волині зросла кількість інфікованих COVID-19, – РНБО; На Волині 9-класник у Великодню ніч вчинив самогубство; У місті на Волині, де спалах коронавірусу, встановлюють блокпости; У Києві знайшли безхатька з Луцька: розшукують рідних чоловіка; У Луцьку помер відомий культурний діяч − такими були головні події Волині та Луцька у четвер, 23 квітня.
Читайте також: У Луцьку легковик протаранив мікроавтобус (фото)
Герої не вмирають: на Волині поховали загиблого на Донбасі військового (фото)
Любомльщина попрощалася зі своїм земляком, військовослужбовцем 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу лейтенантом Андрієм Шинкаруком, який загинув 20 квітня на Донбасі внаслідок ворожих обстрілів.
Уночі автомобіль з тілом офіцера зустрічали жителі міста зі свічками і навколішках.
Провести бійця в останню путь вийшло чимало людей. Відспівали воїна у храмі Архистратига Михаїла у Любомлі. Опісля біля пам'ятної стели "Герої не вмирають" відбулася церемонія прощання.
Довідково: Андрій Шинкарук народився 16 липня 1991 року в Любомлі Волинської області. На війні – з 2014 року, захищати Україну починав у складі 1-го ОМПБ "Волинь".
Читайте також: На Волині оголосили дні жалоби за загиблим на Сході героєм
На Волині зросла кількість інфікованих COVID-19, – РНБО
З'явились нові дані поширення захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 у Волинській області та Луцьку.
Головним ситуаційним центром України створено електронну карту поширення захворюваності на COVID-19 у світі та в Україні.
Згідно даних, на Волині, станом на 23 квітня на 09:30, виявлено 188 випадки захворювання на небезпечну інфекцію (станом на 09:30 21 квітня було виявлено 176 випадки).
Крім того, як зазначається, кількість підозр на COVID-19 зросла до 637 осіб.
Зафіксовано 4 летальні випадки від коронавірусної інфекції 2019-NCOV та зросла кількість людей, котрі одужали − 17 чоловік.
Читайте також: Відвідав Києво-Печерську лавру: на Волині сімейна пара захворіла на коронавірус
На Волині 9-класник у Великодню ніч вчинив самогубство
На Волині в ніч з 18 на 19 квітня, дев'ятикласник з села Полиці Камінь-Каширського району вчинив самогубство.
За декілька годин до самогубства хлопець гуляв в компанії однолітків, поводив себе як завжди. Коли повернувся додому, то вкоротив собі віку в гаражі. Як кажуть, хлопець був спокійним і неконфліктним.
У прес-службі Камінь-Каширського відділу поліції факт самогубства підтвердили. Справу веде начальник слідчого відділення Камінь-Каширського відділу поліції Богдан Плясун, який прокоментував деталі трагедії.
"До правоохоронних органів надійшло повідомлення про факт самогубства неповнолітним жителем села Полиці Камінь-Каширського району. На місце виїхала слідчо-оперативна група, яка зафіксувала факт самогубства на території домогосподарства в гаражному приміщенні.
Причини самогубства з'ясовуються. Слідство перевіряє різні версії, в тому числі доведення до самогубства.
На місці трагедії знайшли звернення в телефоні. Хлопець записав перед вчиненням самогубства подяку батькам, особливо про те, як сильно любить батька та подякував своєму товаришу. Наразі триває слідство", – зазначив Богдан Плясун.
Читайте також: У Великодню ніч на Волині двоє осіб намагалися вкоротити собі віку
У місті на Волині, де спалах коронавірусу, встановлюють блокпости (фото)
Близько 10:00 23-го квітня на в’їзді до Нововолинська зі сторони Володимира-Волинського комунальники за участі поліції займалися облаштуванням контрольних пунктів. Такий же встановлюють на виїзді з міста в сторону Львова.
Подібні пункти створили задля недопущення поширення коронавірусу.
Як розповіли правоохоронці Нововолинського відділу поліції, на пунктах зупинятимуть авто що в’їжджатимуть у місто та виїжджатимуть з нього. Всім мірятимуть температуру. Якщо скринінг покаже підвищену, то будуть викликати "швидку".
22-го квітня на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій погодили алгоритм роботи карантинних контрольно-пропускних пунктів у Нововолинську.
Зокрема, на виконання рішення Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС про встановлення особливого режиму в’їзду на територію Нововолинська та виїзду з нього громадян і транспортних засобів, від 12:00 23 квітня у Нововолинську працюватимуть два карантинні контрольно-пропускні пункти – на вулицях Луцькій та Львівській.
Читайте також: У місті на Волині встановлять відеокамери з системою розпізнавання номерів авто
У Києві знайшли безхатька з Луцька: розшукують рідних чоловіка (фото)
У Києві волонтер Ігор Корнієнко зустрів безхатька з Луцька. Розшукують рідних.
Згідно з даними у паспорті, це Мельник Валентин Володимирович, 30.01.1985 року народження. Волонтер зустрів чоловіка на вулиці Московській, біля сміттєвих баків. Безхатько розповів, що він з Луцька і має трьох дітей.
"Випадково побачив безхатченка, в новорічних окулярах блискучого кольору, та видно, що молодий ще хлопець, каже, що з Луцька! Можливо хто впізнає з рідних!" – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Зник волинянин, який поїхав на роботу до Києва (фото)
У Луцьку помер відомий культурний діяч (фото)
22 квітня перестало битися серце заслуженого працівника культури України, засновника народної аматорської хорової капели "Злагода" Євгена Пахомовича Шаюка.
"Глибоко сумуємо з приводу смерті Євгена Пахомовича та розділяємо біль тяжкої втрати з його родиною", – йдеться в повідомленні.
Шаюк Євген Пахомович у 1958 році очолив музичну школу в Горохові. В цей час при Будинку культури створив першу чоловічу хорову капелу, яка стала відомою не тільки в районі.
Пізніше, працюючи директором музичної школи в Нововолинську, в 1966 році створив при Палаці культури чоловічу хорову капелу шахтарів з 80 учасників. І вже в 1967 році капела здобула визнання, а Євгену Шаюку присвоєно звання "Заслужений працівник культури".
У 1972 році очолював відділ культури Луцької міської ради, згодом працював художнім керівником Волинської обласної філармонії, викладачем Луцького культурно-освітнього училища.
У 1991 році очолив народну аматорську хорову капелу "Злагода".
Весь життєвий шлях Євгена Пахомовича був тісно пов'язаний з мистецтвом, зокрема з піснею. Пісня творила його світ, наповнювала особливим змістом.
Євген Шаюк щиро вболівав за майбутнє України, вирізнявся стійкістю характеру, принциповістю, силою духу та наполегливістю. Працівники культури Волині поважали і шанували за мудрість, професіоналізм, далекоглядність, доброзичливість.
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
коментарів немає