Лучанин Дмитро Монатик отримав звання Заслуженого артиста України, Лікар з Волині отримав державну нагороду від президента під час урочистостей до Дня Незалежності (відео). Луцький медик потрапив до спецпроєкту «30 лікарів Незалежної України». На Волині встановили рекорд з наймасовішого символу Незалежності. Такими були головні новини Волині 24 серпня.

Читайте також: Землю на три дні накрила потужна магнітна буря

Лучанин Дмитро Монатик став Заслуженим артистом України

Вручили нагороду співакові на урочистостях до Дня Незалежності на центральній площі Києва у День Незалежності, 24 серпня. 

Звання присвоїли Дмитру Монатику як співаку, композитору та автору пісень. 

Лікар з Волині отримав державну нагороду від президента під час урочистостей до Дня Незалежності (відео)

Завідувач відділеня комунального підприємства "Волинська обласна клінічна лікарня" Олег Яковенко під час урочистостей до Дня Незалежності України у Києві отримав нагороду від президента Володимира Зеленського.

"Дякуємо вам за ваше служіння людям", – привітав лікаря-пульмонолога президент.

Луцький медик потрапив до спецпроєкту «30 лікарів Незалежної України»

Історія лікаря-хірурга відділення ургентної хірургії медичного об’єднання Луцької міської територіальної громади Олександра Масікова увійшла до спецпроєкту«30 лікарів Незалежної України».

Ось що розповідається про луцького лікаря Олександра Масікова у спецпроєкті «30 лікарів Незалежної України»:

«Про лікарську спеціальність Олександр Масіков мріяв ще з дитинства і постійно робив усе можливе, аби втілити свою мрію у життя.

«Я чомусь завжди бачив себе у хірургії і з кожним роком все більше переконуюсь, що хірургія приносить мені найбільше задоволення. Можливо, тому, що саме в цій спеціальності дуже наочно прослідковується причинно-наслідковий зв’язок, тобто досить швидко помітно результат лікування», – коментує свій вибір професії лікар-хірург.

Допомога людям, збереження чи повернення їм здоров’я – ось основна мотивація його щоденної практики. А без цього працювати лікарем, на переконання Олександра, не варто та, мабуть, і неможливо. Його медична робота не обмежується стінами операційної. Так, наприклад, у пік захворюваності на COVID-19 він почав активно надавати допомогу людям із цим новим і тоді ще зовсім не вивченим захворюванням.

Довіра пацієнтів та популярність у Луцьку Олександра Масікова як лікаря доводять, що він – професіонал, який на своєму місці. Це не дається легко. Адже для того, щоб стати успішним лікарем, потрібно багато і наполегливо працювати, не чекаючи миттєвої вигоди.

Саме так, у постійному саморозвитку і вдосконаленні як спеціаліста, рухається у своїй щоденній практиці Олександр Масіков, спираючись на отримані класичні знання та переймаючи найкращий сучасний досвід. Тому і медична реформа в Україні для нього зрозуміла та вірна.

Він підтримує зміну фінансування лікарні з виділення коштів «на ліжкомісце» та «ліжкодень» на оплату за кожного пролікованого пацієнта із певним діагнозом відповідно до складності. Так працює медична галузь в усіх розвинених країнах. На думку лікаря, такий формат фінансування спонукає заклади охорони здоров’я покращувати матеріально-технічну базу, а лікарів – свій професійний рівень.

«Процес реформування є непростим, нам постійно ставлять нові і нові вимоги, виконання яких на перших етапах забирає багато часу, викликає технічні складнощі, – ділиться Олександр. – Потрібен час, аби всі процеси довести до автоматизму, щоб і лікарі, і пацієнти повною мірою відчули переваги даної реформи».

Олександр Масіков – спеціаліст високого рівня і міг би працювати у найкращих клініках планети. Проте він лишився в Україні, щоб допомагати і рятувати своїх земляків. Адже для нього немає нічого ціннішого, ніж людське життя.

«Щоразу, коли виписую пацієнта, який потрапив у лікарню у важкому стані, – радію усім серцем. Так само радію, коли вдається успішно застосувати певну нову методику або коли колеги радяться зі мною, розраховуючи на мій досвід, отриманий за кордоном та напрацьований в Україні. Такі випадки доводять, що я не даремно обрав свій шлях, і надихають рухатись ним далі».

На Волині встановили рекорд з наймасовішого символу Незалежності

Жителі Боратинської громади встановили новий рекорд України зібравшись у наймасовіший символ річниці Незалежності України.

Рекорд зафіксували на спортивному полі під час четвертого етно-фестивалю громади, який відбувся 23 серпня.

Учасники різних професій, з 24 сіл об’єднаної громади, спільно створили символ 30-ї річниці Незалежності України у вигляді айдентики з 24 квіткових орнаментів усіх регіонів України.

У рекорді взяло участь 1170 людей різного віку. Офіційний представник Національного проєкту "Книга рекордів України" зафіксував, що розмір самої квіткової композиції склав: 60Х40 метрів.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook