Раптово помер відомий луцький бізнесмен (фото), Відійшов у вічність колишній начальник ФК «Волинь» (фото), Порошенко контролював 6 офшорів, через які купував шедеври, – OCCRP – такими були головні новини Волині у вівторок, 4 травня.

Читайте також: Перевищив норму в 25 разів: водій Mercedes їздив Луцьком після святкувань

Раптово помер відомий луцький бізнесмен (фото)

У Луцьку помер бізнесмен, засновник «Велозони» В’ячеслав Березін.

Читайте також: На Волині відійшла у вічність колишня директорка медичного коледжу

«Друзі, страшна трагедія! 3 травня, раптово помер наш друг В'ячеслав Березін. В це повірити неможливо, прийняти його смерть нереально, але це так... Це страшно, коли близька людина, прекрасна людина помирає на очах у друзів і зробити нічого неможливо.Чому так? Без відповіді...», – зазначають у дописі.

В'ячеслав Березін разом зі своєю дружиною Людмилою Леонтьєвою заснували у Луцьку мережу магазинів велосипедного спорту «Велозона». Вони познайомились 31 рік тому у поході в Криму. Відтоді не лише об’їздили на двоколісних «конях» чи не всю Європу, а й відкрили перший у місті магазин з «дорогими» велосипедами.

Відійшов у вічність колишній начальник ФК «Волинь» (фото)

На 65-му році життя не стало Віктора Шелигіна, багаторічного директора стадіону, раніше начальника команди ФК «Волинь».

Народився у м. Переяславі-Заліському Ярославльської області в 1956 році.

З 1968 року грав у футбол за різні дитячі та юнацькі команди. Пізніше вступив до інституту фізкультури у Москві. Там теж займався футболом. У Москві закінчив військову академію.

З 1972 року служив у Радянській армії.

У 1977 році переїхав до Луцька, де продовжував службу у збройних силах.

В 1991 році був запрошений в ФК «Волинь». За цей час працював на кількох посадах, зокрема директора клубу, віце-президента, технічного директора. Потім була робота з Віталієм Кварцяним у Польщі.

Також працював на посаді начальника ФК «Волинь».

Порошенко контролював 6 офшорів, через які купував шедеври, – OCCRP

П’ятий президент України Петро Порошенко купував дорогі предмети інтер’єру та мистецтва через офшорні компанії.

Читайте також: Порошенко міг допомагати Медведчуку заробляти мільярди (відео)

Про це повідомляє міжнародний Центр із дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP) 3 травня, – передає ТСН.

Компанії нібито користувалися послугами австрійського «Райффайзен Банк Інтернешнл». За даними дослідників, IntracoVernon та ще 15 компаній, які щороку обробляли операції на десятки мільйонів доларів, пов’язані з Порошенком та його бізнес-імперією, мали рахунки в Raiffeisen. Більшість із них були зареєстровані на Британських Віргінських островах та на Кіпрі.

Як виявили розслідувачі з документів, оприлюднених внаслідок витоку 2019 року, на початку 2010-х Порошенко нібито отримав контроль над шістьма офшорними компаніями за допомогою свого помічника Сергія Зайцева.

«Raiffeisen ідентифікував Зайцева як бенефіціарного власника більшості з цих компаній і він підписав корпоративні документи для інших – навіть коли вони керували десятками мільйонів доларів для Порошенка до та під час його президентства, відповідно до листів та документів, отриманих OCCRP», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Що це за ху*ня»: злили розмову Суркова та Медведчука про ТКГ і бойовиків (відео)

У 2018 році Управління з питань фінансового ринку Австрії (FMA) оштрафувало Raiffeisen на 2,75 мільйона євро за «неадекватну перевірку осіб беенфіціарних власників та відсутність регулярного оновлення необхідних документів, даних та інформації, необхідних для розуміння, хто володіє та контролює структури, пов’язані з клієнтами підвищеного риску в специфічних індивідуальних випадках». оді FMA не уточнювали, про яких саме клієнтів банку йдеться. У 2019 році Верховний адміністративний суд Австрії скасував штраф.

Як йдеться в розслідуванні, у квітні 2013 через одну з таких компаній, Vernon, Порошенко закупив предметів мистецтва на 4,8 мільйона фунтів стерлінгів. Серед них – полотно Іллі Репіна «Козаки на Чорному морі».

У відповідь на запит OCCRP юристи п’ятого президента заявили, що він не має стосунку до жодної із зазначених компаній.

«Петро Порошенко не є акціонером, кінцевим бенефіціарним власником чи співробітником жодної з цим компаній», – йдеться у відповіді.

Сергій Зайцев не відповів на запит авторів – вони цитують його інтерв’ю 2016 року для «Інтерфакс Україна», в якому той заперечував, що керував компанією Intraco на користь Порошенка.

Пресслужба Петра Порошенка досі публічно не коментувала публікацію Центру. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook