Досі у важкому стані: опублікували відео моменту аварії в Луцьку, в якій постраждали неповнолітні дівчата, П'ять смертей: на Волині продовжує стрімко зростати кількість хворих на коронавірус (статистика по районах), На Волині на ходу загорівся автомобіль: постраждав чоловік (фото, відео), Карантинне зонування на Волині: які обмеження діятимуть на територіях з "червоним" рівнем, На Волині у чотирьох лікарнях, де лікують хворих на COVID-19, зайняті усі ліжка із киснем – такими були головні новини 7 листопада.

Читайте також: Тренер "Волині" – найкращий тренер 11-го туру Першої ліги

Досі у важкому стані: опублікували відео моменту аварії в Луцьку, в якій постраждали неповнолітні дівчата

У Луцьку, 6 листопада, близько 16:50 на вулиці Карпенка-Карого на пішохідному переході автомобіль збив двох неповнолітніх дівчат

Як повідомив у коментарі журналістам заступник генерального директора Волинського обласного дитячого територіального медичного об'єднання з хірургічної роботи Ігор Дородних, обох потерпілих госпіталізували в реанімаційне відділення. Стан однієї з постраждалих досі стабільно важкий, вона знаходиться в реанімації. В школярки – закрита черепно-мозкова травма з крововиливом в шлуночок мозку.

Друга постраждала також провела ніч в реанімації, в неї забій печінки та легенів.

П'ять смертей: на Волині продовжує стрімко зростати кількість хворих на коронавірус (статистика по районах)

Головний державний санітарний лікар області інформує, що за останню добу на Волині зареєстровано 482 нових випадки захворювання на COVID-19. Одужало за добу 368 осіб. П’ять випадків хвороби завершилися летально  (м.Нововолинськ – 1, Горохівський район – 1, Старовижівський район – 1, Шацький район – 1, Ратнівський район – 1).

Нові випадки захворювання за добу виявлено: м. Луцьк – 72, м. Нововолинськ – 29, Володимир-Волинський район – 51, Горохівський район – 19, Іваничівський район – 10, Камінь-Каширський район – 19, Ківерцівський район – 29, Ковельський район – 44, Локачинський район – 13, Любомльський район – 31, Любешівський район – 20, Луцький район – 42, Маневицький район – 30,  Ратнівський район – 19, Рожищенський район – 14, Старовижівський район – 10, Турійський район – 22, Шацький район – 8.

Загалом, станом на 07 листопада в області зареєстровано 15795 випадків COVID-19, які підтверджено лабораторно методом ПЛР, з них 824 у дітей та 1463 у медичних працівників. Одужало 9530 осіб, з них 530 дітей та 1048 медичних працівників. 308 випадків хвороби завершилися летально (в тому числі померло 12 медиків).

Читайте також: Волиняни потрапили в аварію на трасі "Київ-Ковель-Ягодин" (фото)

Коронавірусна хвороба виявлена:

  • м. Луцьк – 3559 (в т. ч. 88 летальних)

  • Луцький район – 1314 (в т. ч. 26 летальних)

  • м. Нововолинськ – 1297 (в т. ч. 26 летальних)

  • Володимир-Волинський район – 1425 (в т. ч. 16 летальних)

  • Горохівський район – 755 (в т. ч. 16 летальних)

  • Іваничівський район – 406 (в т. ч. 10 летальних)

  • Камінь-Каширський район – 602 (в т. ч. 11 летальних)

  • Ківерцівський район – 1450 (в т. ч. 19 летальних)

  • Ковельський район – 1359 (в т. ч. 29 летальних)

  • Локачинський район – 220 (в т. ч. 1 летальний)

  • Любомльський район –  407 (в т. ч. 2 летальних)

  • Любешівський район – 542 (в т. ч. 10 летальних)

  • Маневицький район – 768 (в т. ч. 16 летальних)

  • Ратнівський район – 528 (в т.ч. 15 летальних)

  • Рожищенський район – 392 (в т. ч. 11 летальних)

  • Старовижівський район – 210 (в т.ч. 5 летальних)

  • Турійський район – 410 ( в т. ч. 4 летальний)

  • Шацький район – 151 (в т. ч. 3 летальних)

На Волині на ходу загорівся автомобіль: постраждав чоловік (фото, відео)

7 листопада на дорозі в біля села Переславичі на Іваничівщині під час руху загорівся автомобіль ВАЗ 2107.

Як розповіли  очевидці, вони почули вибух і різке гальмування машини. Вибігли на дорогу та побачили, що горить автомобіль.

Водій встиг вийти, у нього були опіки рук та голови.

Дівчина, яка стала свідком події, викликала швидку допомогу та пожежників. Разом із постраждалим чоловіком вона дочекалася приїзду рятувальників, рідних водія та медиків.

Зазначають, що машина була на газу. Ймовірно, причиною пожежі став вибух газової установки.

До слова, рятувальну службу чекали 15 хвилин, поліцію – 20, а "швидку" аж півгодини.

Карантинне зонування на Волині: які обмеження діятимуть на територіях з "червоним" рівнем

В Україні оновили рівні епідемічної небезпеки та затвердили обмеження, що діятимуть на територіях з "червоним" рівнем. Про це стало відомо за результатами засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС, що відбулося 6 листопада 2020 року. Участь у засіданні в режимі відеоселектору взяли перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко та заступники голови Олександр Троханенко та Ігор Чуліпа.

З 9 листопада (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування. Щодо Волині, то до територій з "червоним" рівнем епіднебезпеки потрапили ще Любешівський та Маневицький райони. Таким чином в області "червоний" рівень встановлено у містах Володимир-Волинський, Нововолинськ, Ковель, а також у Іваничівському, Ківерцівському, Любешівському, Маневицькому та Турійському районах. Решта територій віднесені до "помаранчевої" зони.

Читайте також: На Волині викрили три нарколабораторії (фото)

Слід зауважити, що днями в області на територіях із "червоним" рівнем епід небезпеки відбувся ряд протестів підприємців з проханням пом’якшити карантинні обмеження та дозволити їм працювати. З цього приводу в стінах ОДА відбулася зустріч підприємців з м.Ковель, м.Володимир-Волинський та м. Нововолинськ із першим заступником голови Сергієм Мовенком та заступником голови Ігорем Чуліпою. За результатами зустрічі напрацювали ряд пропозицій щодо карантинних обмежень, які обласна державна адміністрація надіслала для опрацювання Державній комісії з питань ТЕБ та НС.

Так, члени Державної комісії підтримали, запропоновані ОДА обмеження, що діятимуть на територіях із "червоним" рівнем. Тобто, роботу суб’єктів господарювання у сферах громадського харчування, торговельного і побутового обслуговування дозволено, але з дотриманням суворих протиепідемічних вимог. Окрім цього, дозволено роботу закладів освіти.

Разом із цим, серед заборон, що діятимуть на територіях "червоного" рівня, лишається (згідно п.15 постанови КМУ від22 липня 2020-го року №641):

– приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів "автоконцертів”;

– приймання відвідувачів у кінотеатрах (крім "автокінотеатрів");

– приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

– відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

Відповідні протиепідемічні заходи в області затвердять рішенням регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, що відбудеться у понеділок, 9 листопада 2020 року.

На Волині у чотирьох лікарнях, де лікують хворих на COVID-19, зайняті усі ліжка із киснем

На Волині у чотирьох лікарнях, де лікують хворих на коронавірус, зайняті усі ліжка із підведеним киснем.

Загалом в області є 18 опорних медзакладів де лікують COVID-19.

Усі кисневі ліжкомісця, станом на 6 листопада, зайняті у Волинській обласній клінічній лікарні, а також у Горохівській, Ковельській та Луцькій центральних районних лікарнях. З-поміж усіх госпіталізованих волинян – 271 є кисневозалежним, – розповів Ігор Чуліпа. Загалом у лікарнях області з діагнозом "коронавірус" ушпиталено 791 волинянина.

Читайте також: У місті на Волині люди зливають воду з системи опалення для побутових потреб

Нагадаємо, наприкінці жовтня уряд зобов'язав очільників обласних державних адміністрацій забезпечити лікарняні ліжка киснем на 80%. Зі слів заступника голови Волинської ОДА, з 1404 ліжкомісць киснем нині забезпечені 427. Це лише 36% від необіжних 80-ти.

В ОДА кажуть, що нині працюють над збільшенням кількості ліжок із киснем.

У Маневицькій ЦРЛ напередодні збільшили кількість ліжкомісць. До цього їх було 58, а госпіталізованих – 64, з них 46 із лабораторно підтвердженим COVID-19. Директор медзакладу підписав розпорядження про розгортання додаткових 15 ліжок.

Кисневої станції у ЦРЛ поки немає. Обходяться концентраторами. Кількість пацієнтів, які потребують кисню постійно змінюється, – розповів медичний директор ЦРЛ Олег Бегаль. З його слів, кисневозалежних у лікарні нині 20 осіб.

"Ми готуємо поки документи, проєктно-кошторисну документацію на встановлення кисневої станції, потому буде тендер, але самі розумієте, за один десь це все не робиться", – розповів лікар.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook