З початку епідемічного сезону в Україні медики офіційно зафіксували смерть 11 людей від ускладнень грипу. Ніхто з хворих не мав щеплення від грипу.

Читайте також: Від ускладнень грипу померла вагітна жінка

Станом на 22 січня: 11 людей померли від ускладнень грипу в Україні з початку епідсезону ( перша смерть була зафіксована 31 грудня). Усі вони не були вакциновані. Наразі епідемії немає, однак кількість хворих лише зростає. Центрі громадського здоров'я наголошує, що в Україні є вакцина, тому можна робити щеплення. Але вакцинувалися менше відсотка українців, пише Здоров'я 24.

Як повідомляє Центр громадського здоров’я України, з 30 вересня по 22 січня було госпіталізовано було 67 113 осіб людини (із них 78,7% – діти віком до 17 років). А загалом перехворіло грипом з початку епідсезону 6,2% населення.

Нагадаємо: 

Читайте також: 6-річна дівчинка померла від грипу на Житомирщині

– 13 січня пресслужба Центру громадського здоров’я при Міністерстві здоров’я підтвердила смерть породіллі від ускладнень грипу типу А. Дитину вдалося врятувати за допомогою кесаревого розтину. 

– 3 січня померла 55-річна жінка, яка звернулася по медичну допомогу лише на 10-й день хвороби.

Також було повідомлення від Житомирського лабораторного центру про смерть 6-річної дівчинки. Ймовірно, від ускладнень грипу.

21 січня стало відомо про ще одну смерть від "свинячого" грипу 49-річної жінки на Житомирщині. До лікарів жінка звернулася наступного дня, як захворіла і тиждень лежала в лікарні. Померла людина від ускладнень грипу – вірусної пневмонії.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook