У Першій міській гімназії Черкас розгорівся скандал. Вчителька музики вирішила долучити 10-річних дітей до радянського минулого. І не тільки розповіла популярні "факти" кремлівської пропаганди, але й змусила співати пісні радянських часів.

Читайте також: Встелили доріжку квітами та цілували руки: як на Волині зустріли митрополита Московського патріархату Онуфрія (фото)

Вчителька на уроці з дітьми вирішила заспівати пісні "Катюша", "Синий платочек" і "Вставай страна огромная". Крім того, після співів дітям включила відео з російським президентом і розповіла, як Радянський Союз, а точніше Росія звільнила Україну від загарбників, пише Znaj.ua.

"Щоб матеріал запам'ятався краще, по-російськи вчитель розповідає 10-річним дітям, що Радянський Союз, а точніше Росія, звільнила Україну від загарбників (а то подейкують, що американці також для перемоги багато зробили). Не налазить ні на яку голову", − ділиться враженнями житель Черкас Євген Іванцов в Facebook.

Директор департаменту освіти міськради Черкас Сергій Воронов зазначив, що міська влада могла б відреагувати оперативніше, якби ті, що скаржаться надали якісь відео докази таких кричущих порушень з боку вчителя.

Однак завдяки розслідуванню вдалося встановити, що подібний урок дійсно проводили.

"Сьогодні всі факти, викладені у зверненні, ретельно перевіряються спеціально створеною комісією. На даний момент всі факти підтверджуються. Розраховую на звільнення", − повідомив представник департаменту освіти.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook