Губернатор Волині Володимир Гунчик порушив питання безпеки на дорогах і зазначив, що кожен день в області трапляються ДТП.
Читайте також: Губернатор Волині звинувачує Росію в енергетичній кризі України
Про це йшлося під час оперативної наради у стінах Волинської ОДА у понеділок, 5 березня.
Гунчик згадав і прикрий випадок з воїном АТО, якого висадили з маршрутки та звернувся до лучан розібратися з ситуацією, а також наголосив, що оцінку цим діям треба давати.
"Яке право мав водій порвати посвідчення учасника АТО, це треба забрати в нього водійське посвідчення і порвати, і хай йде перездає. Перевізники за грошима вже не бачать нічого. Треба вибачитися перед воїном, якщо така ситуація мала місце", – сказав губернатор.
Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter
Коментарі
волинянка
05.03.2018 10:16:53
Мужик діло говорить!!!
ЮРИСТ
05.03.2018 10:29:43
ПО ПЕРШЕ АТОШНІКАМИ ТРЕБА РАХУВАТИ ТІЛЬКИ ТИХ ХТО ПРОБУВ НА ПЕРЕДКУ І ДІЙСНО ВОЮВАВ НЕ МЕНШЕ РОКУ А ТАКИХ ТИЛОВИХ АТОШНИКІВ ДУЖЕ БАГАТО МІСЯЦЬ ПОБУВАВ ТАМ В ТИЛУ І РАХУЄ СЕБЕ АТОШНИКОМ
Анонім
05.03.2018 11:47:29
Юрист ти гандон!!!
ЮРИСТ
05.03.2018 12:25:22
АНОНІМУ ПРАВДА ОЧІ КОЛИТЬ ГАНДОНИ ТІ ЯКІ СИДІЛИ В ТИЛУ НАВІТЬ НЕ РАЗУ НЕ БУЛИ НА ПЕРЕДКУ ТА НЕ СТРІЛЯЛИ А ПОСВІДЧЕННЯ АТОШНИКА МАЮТЬ Є ТАКІ І ЇХ НЕ МАЛО НУ І АНОНІМ ТЕЖ ВИДНО ГАНДОН ЯКИЙ ПЕРЕБУВАВ В ТИЛУ В ТЕПЛІ
ЮРИСТ
05.03.2018 12:27:36
АНОНІМУ ГАНДОНУ ПРАВДА ОЧІ КОЛИТЬ
ЮРИСТ
05.03.2018 12:39:27
НАЙСПРАВЖНІ АТОШНИКИ - ЦЕ ЛЮДИ ЯКІ ЗАХИЩАЛИ УКРАІНУ НЕ МЕНШЕ РОКУ НА ПЕРЕДОВІЙ А НЕ ТІ "АТОШНИКИ" ЯКІ ПРИЇХАЛИ В ЗОНУ АТО НА МІСЯЦЬ ЧАСУ ЩОБ ЗАРОБИТИ ПОСВІДЧЕННЯ АТОШНИКА І ЯКІ НЕ ДНЯ НЕ ПРОСЕДІЛИ В ОКОПІ
777
05.03.2018 13:34:06
а хто загинув на наступний день після прибуття в АТО? Баран ти а не юрист...
ЮРИСТ
05.03.2018 14:04:03
БАРАНУ 777 ЦЕ І ТАК ЗРОЗУМІЛО ЩО ЛЮДИ ЯКИ ЗАГИНУЛИ АБО ПОРАНЕНІ І НЄ, ЯКИ БУЛИ В ЗОНІ АТО ПИШУ ДЛЯ БАРАНА 777 ДВАРАЗИ (НА ПЕРЕДКУ НА ПЕРЕДКУ) СПРАВЖНІ АТОШНИКИ. ВИ АБО ТУПИЙ АБО ЗАЦІПИЛО. БАГАТО Є АТОШНІКИВ ЯКІ СИДІЛИ МІСЯЦ ВСЬОГО НАВСЬОГО В ЗОНІ АТО В ТЕПЛІ В ТИЛУ, А НЕ В ОКОПІ ЦЕ ЗРОЗУМІЛО ТАК ЗВАННІ "ОФІЦЕРИ".,ЩОБ ЗРОБИТИ КОРОЧКУ АТОШНИКА
ЮРИСТ
07.03.2018 10:40:47
ЭЙ АНОНИМ ТЫ ГДЕ ПРОПАЛ? СНИМИ ГАНДОН ЗАДОХНЁСЯ ЖЕ
лучанка
05.03.2018 10:17:54
Шановний господар ! Виділи адресну допомогу на проїзд всім атовцям, щоб вони буди в однакових умовах. Хтось 10 раз проїде, а хтось ні. чому Ви держава постійно перекладаєте проблеми на тих водіїв. В них також є сім!ї !
ВАЛЕРІЙ
05.03.2018 10:33:13
Шановна ,Ви мабуть забули хто захищає державу? Тому майте совість і ви І іперевізник і вибачтесь перед воїном АТО.
ВАЛЕРІЙ
05.03.2018 10:39:20
Ви мабуть забули хто захищає країну?Тому Ви і перевізник принесіть атошнику вибачення.
ЮРИСТ
05.03.2018 10:25:46
ПОТРІБНО ПЕРЕВОЗИТИ ТІЛЬКИ ТИХ АТОШНИКІВ ЯКІ БУЛИ НА ПЕРЕДКУ НЕ МЕНШЕ РОКУ В НАС ЗАРАЗ КОЖИН 5 АТОШНИК АБО ТІПА "АТОШНИК" ЯКИЙ ПРОСЕДІВ В ТИЛУ МІСЯЦЬ А ТАКИХ ДУЖЕ БАГАТО
Перевізник
05.03.2018 10:32:07
Цей чоловік немає право говорити про щось ( після його роману з носатою). Ганьба!!!
атошник
05.03.2018 11:24:34
при чому тут губернатор не везе водій викликаемо поліцію повинно бути едине правило а яка компенсація коли перевізник її получив то інше питання немае обмеження на кількість пільговиків на маршруті
Наталя
05.03.2018 13:19:08
А чому рік?В мене знайомий був під Дебальцево(вже того села де вони стояли не має)три місяці,там були такі боï,що хлопці досі не можуть спати ночами,хто живим лишився.То виходить три місяці не рахуються?
ЮРИСТ
05.03.2018 14:12:03
ТРИ МІСЯЦІ РАХУЄТЬСЯ ВИ НАПЕВНО НЄ ДОБАЧАЄТЕ Є "ОФІЦЕРИ" ТАК ЗВАНІ ЯКИ БУЛИ ВЬОГО НАВСЬОГО МІСЯЦЬ АБО НА ВІДЬ ТРИ АЛЕ НЕ БУЛИ НА ПЕРЕДКУ ЦЕ ЗРОЗУМІЛО? ВОНИ НАВІДЬ ПОРОХУ НЕ НЮХАЛИ В ОКОПІ НЕ СПАЛИ І Т.Д. АЛЕ МАЮТЬ КОРОЧКИ, В НИХ Є ПОКРОВИТЕЛІ (ВОЛОХАТІ РУКИ) В КИЄВІ І НЕ ТІЛЬКИ
Яна
05.03.2018 15:38:09
Ти юрист напевно один"з таких атошніків" не вдалося отримати посвідчення і загризаєшся. Мені цікаво ти хоч один день був в АТО? Ось таких як ти багато які вміють гавкати і більш нічого! Як не отримали посвідчення це вже інше питання,поважати потрібно воїнів, закон є закон.
адвокат
05.03.2018 17:11:46
правду юрист написав він не гавкає Яночка а пише правду багато офіцерів котрі взагалі не були на передовій мають участника АТО приіхав на день два та зарахували потім вже зробили на більший термін перебування не менше місяца перебування в зоні АТО а посвідчення АТО мають сотні тисяч людей треба зробити чистку хто насправді був воював а хто ні. колишній начальник сбу приїхав на день в зону АТО а як взнали то він сам відмовився.
юрист
05.03.2018 17:25:16
Яночка ти не вгадала проблема в законі поцікався в інших
маричка
05.03.2018 17:31:50
це ж скільки треба грошей щоб пільги перекрити а перекривають їх прості люди а якщо один підприємець має один автобус а йому влада не віддає грошей за перевозку пільговиків то що це законно?
вася
07.03.2018 10:37:31
яночка ау ты почему не отвечаешь у тебя видно муж офицер тыловичок почему тебя так заело
Зеник
05.03.2018 17:18:26
правду юрист пише багато є липових атошників а також настоящих хлопців атошників
микола
05.03.2018 17:35:22
Так є насправді проблеми. Є справжні хлопці атошники, а є і липові.
Гриць
05.03.2018 17:54:53
Що ,ви,всі гризетеся,хто спереду ,хто заду?на скільки б'є САУ?І де вони повинні стояти?!
Антон
06.03.2018 09:24:53
Ви забули наших депутатів і інших чиновників, які їздили у відрядження на декілька днів в країни де знаходились українські військові в складі миротворчих сил і одержували посвідчення учасників бойових дій.
вася
07.03.2018 10:29:57
ничего не забыто они ещё своё получать эти сраные депутатишки
АТОшник
07.03.2018 09:25:11
І я був в зоні АТО. в 2014 році 1 місяць, тоді, коли всі ссикуни драпали з-під Волновахи, в вересні місяці... Всі, і мєнти, і добробати, і ЗСУ, і сєпари вже на бехах розїжджали в околицях. Але наша команда працювала і далі. Тоді ще не було клапанів, їдь куди хочеш. І саме за той період я отримав статус. Так склалося що пізніше я також досить тривалий термін перебував на сході, і "працював на передку" і прохлаждався в тилу.... Всяке бувало... АЛЕ СВІЙ СТАТУС Я ОТРИМАВ САМЕ ЩА ТОЙ, ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ РОБОТИ ТАМ!!!! То що мені піти здати посвідчення???????
вася
07.03.2018 10:28:26
но ты ж был на передку значит правильный настоящий атошник зачем сдавать
валя