На Тернопільщині місцеві жителі облаштували на дорозі цілодобові блокпости, щоб не допустити ймовірного приїзду на карантин до санаторію "Медобори" українців, яких планують евакуювати з Китаю через спалах коронавірусу.

Читайте також: Вчені визначили звідки пішов смертоносний коронавірус

Як повідомили УНІАН в секторі комунікацій Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області, блокпости облаштували на під’їзді до села Конопківка поруч з Микулинцями Теребовлянського району, де розташований санаторій "Медобори". На них чергують орієнтовно 15 осіб. Поруч з ними перебувають працівники поліції з метою забезпечення охорони порядку.

Окрім того, сьогодні вранці у Микулинцях на центральному майдані відбувся мітинг. За даними поліції, на ньому зібралося орієнтовно 300 осіб.

Присутні висловилися категорично проти того, щоб групу українців з Китаю привезли на карантин в санаторій "Медобори", мотивуючи це тим, що заклад не пристосований для таких цілей.

Інформацію про те, що саме в цей санаторій привезуть групу на карантин, вчора почали поширювати місцеві ЗМІ. В Тернопільській облдержадміністрації не змогли надати жодної конкретної інформації, вони даний намір не підтвердили, але й чітко не спростували.

Читайте також: Евакуація українців з Уханя: на борт людей з симптомами ГРВІ допускати не будуть

За словами місцевих жителів, напередодні в санаторій вже приїжджали представники контролюючих служб, аби перевірити, наскільки він готовий до прийому на карантин українців, яких евакуюють з Китаю.

Як повідомлялося, учора, 17 лютого, міський голова Тернополя Сергій Надал оприлюднив офіційне звернення до голови Тернопільської ОДА Ігоря Сопеля та голови облради Віктора Овчарука, у якому закликав запобігти можливому розміщенню в санаторії "Медобори" українців, яких мають евакуювати з Китаю. У свою чергу Сопель відповів, що офіційного підтвердження наміру привезти на Тернопільщину евакуйованих з Китаю українців немає.

Очікується, що літак з українцями, яких мають евакуювати з китайського міста Ухань, де зафіксовано спалах коронавірусу, прилетить до України 20 лютого.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook