Відома українська ведуча, ексдружина шоумена Антіна Мухарського, Сніжана Єгорова вибухнула заявою про українську мову.
Читайтетако також: Відома ведуча у прямому ефірі рознесла Шуфрича через українську мову (відео)
Так, Єгорову запитали про її ставлення до української мови. Та ж влаштувала істерику та заявила, що на телебаченні її змушували говорити українською мовою, бо потрібно виконувати квоти, пише Резонанс.
Скандальна ведуча заявила, що її дратують ті ситуації, коли її просять говорити українською мовою, бо вона вважає, що треба спілкуватись тією мовою, "якою ти дихаєш".
Читайте також: Як розважалися політики і мільйонери у Куршевелі в пік коронавірусу (фото)
Детальніше дивіться у відео.
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
українець
08.06.2020 21:19:45
Антін,відправ за поребрик і нехай там дихає до скону.
Анонім
09.06.2020 13:32:11
В чому проблема?)валіза,вокзал,РАСЕЯ...і говорив скільки хочеш))
Орлик
09.06.2020 13:33:43
Проблем не бачу))валіза,вокзал,Росія)і збудуться її мрії)
Анонім
10.06.2020 14:48:44
Так підтримую.
Гая
09.06.2020 14:52:14
Всім, у кого рускоговорящая щелюсть-нехуй шастать!
Чахлик невмирущий
09.06.2020 14:54:21
І де такі повії в прямому і в переносному розумінні слова беруться?? А так вали дорогуща в Рассею -мать і ''гавари на любимому язике'' досхочу..
Тамара
09.06.2020 21:51:57
Ґавари, скільки влізе на базарі, а на телебачення нема чого шастати
Крук
10.06.2020 14:33:11
Слухайте руское чмо що вам не подобається на моїй землі моя рідна мова моя культура вам треба дати не п'ять років на вивчення мови в 24 години іхто за 24години не знатиме мою мову лишити всього житла достатку адже воно все на українській землі в ви пи,,дуйте на всі 4 сторони за поребрик і там собі конайте як знайте
Бандерівець
10.06.2020 15:15:36
Противна баба. Фу
олег
12.06.2020 14:24:41
Дійсно тупе бидло
олег
12.06.2020 14:25:06
Дійсно бидло...ще те
леон
13.06.2020 19:19:41
ви подивіться шановні на цю тупу руську бабу - не хочеш говорити українською - не говори. чи може інтелігентна людина дозволити такий цинізм до іншоє мови ? руське бидло - може.
Борис
16.06.2020 17:01:10
Пишу по руцки Сидеть в сральнике и кричать занято.Достойное место для руцкого языка а не на телевидение. В чужом храме свои правила не устанавливают.
микола
21.06.2020 17:24:00
А де воно взялось, це гімно засмаркане? Бачте, воно дихає рассейским языком ,так якого біса ( по рассейски х...я) ти живеш на нашій землі? Збирай свої манаткки і шуруй до свого Путіна "дышать рассейсйким языком.