Партія "Слуга народу" оголосила кандидатів на п’яти волинських округах.

Округ № 19 (Володимир-Волинський, Іваничівський та Любомльський райони, місто Нововолинськ) – Мисковець Назар Сергійович

Закінчив Волинський державний коледж технологій та бізнесу, Університет менеджменту і адміністрації та Університет інформатики і менеджменту. Підприємець. Був координатором проектів у Волинській обласній громадській організації "Фонд місцевого розвитку".

Читайте також: Кандидати-клони "Слуги народу" масово реєструються на округах, – КВУ

Округ № 20 (Горохівський, Локачинський, Луцький, Рожищенський, Турійський райони) – Рубльов Вячеслав Володимирович

Навчався у Костопільському медичному училищі. Потім – у Волинському державному університеті імені Лесі Українки та Інституті підвищення кваліфікації Державної служби зайнятості, де здобув кваліфікацію "Менеджер-економіст". Радник голови Волинської обласної ради, голова фракції УКРОПу у Волиньраді.

Округ № 21 (Ковельський, Ратнівський, Старовижівський, Шацький райони) – Лев Андрій Миколайович

Навчався у Волинському державному університеті ім. Лесі Українки на історичному факультеті, а потім – на факультеті післядипломної освіти (юридичне відділення). Військовослужбовець Збройних сил України. Колишній квнщик.

Читайте також: Легендарний луцький футболіст йде в нардепи мажоритарником

Округ № 22 (місто Луцьк) – Пісачук Сергій Васильович

Закінчив Ковельське медичне училище, Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького та інтернатуру із загальної хірургії у Волинській обласній клінічній лікарні. Лікар-флеболог Центру хірургії ока проф. Загурського.

Округ № 23 (Камінь-Каширський, Ківерцівський, Любешівський, Маневицький райони) – Приймачук Максим Петрович

Народився 19 лютого 1987 року у с. Хотешів Камінь-Каширського району Волинської області. Навчався у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" за спеціальністю "Правознавство". Голова житлово-будівельного кооперативу.

Нагадаємо, ЦВК затвердила план дострокових парламентських виборів. Вони відбудуться 21 липня.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook