Командир 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, полковник Сергій Войченко залишає посаду.

Читайте також: Перший стріляв по ворогу: волинянина у Києві нагородили медаллю

Про це 27 серпня повідомила пресслужба бригади, передає ІА Волинські новини.

На плацу Князівської бригади відбувся урочистий ритуал прощання командира 14 ОМБр Сергія Войченка з бойовим прапором військової частини.

Полковник Сергій Войченко прийняв на себе командування бригадою в червні 2018.

«За ці роки разом з нашим командиром ми чимало пережили, ми багато здобули, і... на жаль, втрачали... Пам’ять загиблих на фронті військовослужбовців бригади під час урочистості вшанували хвилиною мовчання», – йдеться у повідомленні.

Капелани бригади отці Ігор та Юрій під час церемонії прощання командира з бойовим прапором поблагословили Сергія Войченка на подальше служіння Батьківщині.

Полковник Сергій Войченко, звертаючись до особового складу бригади, наголосив, що пишається військовим колективом, який очолював.

«Дорогі побратими! ... Ми з вами разом пройшли складний трирічний фронтовий шлях, ми гартувалися в боях, ми впевнено долали виклики війни, і професійно, з мужністю і честю виконували всі завдання, які перед нами були поставлені. Ми започатковували традиції і завойовували авторитет. Я щиро дякую кожному з вас за роки спільної служби, які в моєму житті будуть незабутніми!», – звернувся командир з прощальними словами до військовослужбовців.

Читайте також: Генерал-майор з Луцька став новим командувачем повітряних сил ЗСУ

До слова, саме під командуванням Сергія Войченка 14 окрема механізована бригада найменували іменем князя Романа Великого.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook