З Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні хотіли виписати жінку з 6-місячним немовлям, бо їй не вистачило грошей на лікування.
Читайте також: Тримісячна дитина померла від жахливого вірусу
Про це пише "Правда.іф".
Жінка, мешканка с.Вербовець Косівського району, виховує 5 дітей. Відколи її маленькій Діані виповнилося два місяці, жінка постійно їздить з нею по лікарнях. Крихітці вже видалили пухлину на лопатці.
Зараз немовля знаходиться в Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні, в пульмонологічному відділенні, з попереднім діагнозом – запалення легень. Важить лише 4,2 кг.
Потрапило немовлятко у це відділення днями, а через добу його дівчинку та її маму вже хотіли виписувати, бо у жінки немає грошей на лікування дитини. "Дитина не тримає голівоньку, виглядає на новонароджену, знесилена, ще й запалення – і додому?, – обурилася Валерія Кушніренко.
Вона також зазначила: до неї звернулися небайдужі люди з проханням допомогти, бо дитина може померти. А лікарі навіть не знають точного діагнозу.
"Підійшли до лікуючого лікаря дитини, пояснили, що ми фінансове забезпечити лікування крихітки. Зазначили: тільки скажіть, з чого потрібно почати? Відповідь просто вразила: "З голови!". – "Тобто з голови?", – перепитала волонтер. Відповідь лікаря: "То ж 5-та дитина в неї, і якщо не може дати раду з лікуванням, то для чого то їй потрібно, тільки хвора може народити п’яту дитину", – зазначила жінка.
Та додала: "Шок! Ви розумієте, якщо дитина не буде набирати вагу, вона помре? – продовжила волонтер. Відповідь лікаря: "Так, розумію, а що я зроблю?". На цьому розмову завершили.
Читайте також: "Кирюшо, не вмирай!": що відомо про загиблого 5-річного хлопчика та поліцейських, які вистрілили йому в голову (фото)
"Господи, ну як можна дивитися, як на твоїх очах згасає тільки розпочате людське життя? Як можна не боятися Бога та робити такі гріхи? Як можна спокійно дивитися і пожимати плечима, коли йде мова про життя, тільки через те, що в мами немає за що лікувати дитину? Так не повинно бути! Це ЖИТТЯ ДИТИНИ!!!", – наголосила Валерія Кушніренко.
Вона також повідомила: дитинці потрібно пройти повний курс обстеження, здати усі аналізи, щоб виявити причину її стану. Тепер про допомогу їй і матері просять небайдужих.
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
Іванович
06.06.2019 16:57:51
Нехай цьму ''лікарю'' та його роду буде те .що він зробив цій дитині!!!
Ооо
15.06.2019 00:25:37
Дитину звісно шкода) Кожен відповість за свої вчинки ) Але люди добрі лікування тим паче таке коштує грошей ( препарати , антибіотики))((( А лікарю, що за свій кошт лікувати ((? Чи в нього немає сім'ї (((
Анонім
16.06.2019 13:27:37
Для своїх вони находять і безплатні ліки і все, а для простих людей немає. Та хотьби повага до хворого була.А то заходиш до них як начебто щось їм винен то накричить, то недовольствіє своє показує.Важко їм там.Ще й один з лікарні на ферму не пішов працювати.
Екатерина.
22.06.2019 13:57:34
Скажу как медик. Всегда есть "бюджет". Она попадает под статью малоимущей и многодетной семьи(а тут все по бюджету). Человек который идёт на операцию покупает список на себя и ещё как минимум на двоих. Девочки мой вам совет. Если вы ложитесь в больницу и при этом получаете деньги как малоимущие идите берите справку в собесе и предоставляете ее старшей медсестре.
Анонім
22.06.2019 20:15:17
дякую за пораду а ця довідка справді діє?
Ооо
23.06.2019 15:30:43
Так операцiю зроболять ,але потiм требуют купити все що потрачено на операцiю... Так би мовити "екстренний запас" может ще комусь понадобитись
Анонім
23.06.2019 15:50:56
А де видiляються кошти для лiкування? Наприклад, протитуберкульознi препарати- безкоштовнi (хворий не платить) а вiтамiни, гепатопротектори повинен придбати за своi кошти.
Анонім
17.06.2019 15:10:03
По теперішній реформі, хто лікується на стаціонарі, лікування безкоштовне для стаціонару...а діти до 3 років завжди лікувалися за рахунок коштів держави, у нормальних лікарнях...і ще, не врачихі діло скільки дітей жінка має народжувати.
Анонім
21.06.2019 10:46:05
Аналізи та обстеження можна зробити безкоштовно, а вони навіть не шукають причину такого стану дитинки!!!! Ось у тому і вина лікарів
Анонім
21.06.2019 20:37:03
А ви вважаєте що то лікар ? По перше- не лікаря це діло скількох діточок цій жінці народжувати! По друге- на скільки я знаю, вона давала клятву Гіпократа,чи ні ?По третє- лікар взагалі людина? Хіба хтось просив її оплачувати лікування?І останнє - поки такі лікарі існують,в нас людей не залишиться!Це не її професія, бо лікування людини це цінне!
Анонім
21.06.2019 21:33:30
А про людяність і клятву він забув той лікар( жах просто ((.
Анонім
21.06.2019 22:22:08
Ну да,то есть те лекарства,которые получает больница от государства нужно поставить на аптечные полки и продать,а вы ищите деньги,где хотите.запомните,каждая больница финансируется и государством и благотворительными сборами как раз на те случаи,когда нет денег на лечение,тем более детей!
Анонім
22.06.2019 08:13:28
Насправді у нашій країні набагато більше фінансування.
Элиза
22.06.2019 09:09:02
Что б до конца жизни,такие доктора лечились у таких,же как они докторов и не могли найти диагноз!!!!!А в больницах есть все лекарства,которые МЫ ПОКУПАЕМ-А ОНИ ВОРУЮТ....У НАС ЖЕ....САМА ТОМУ,БЫЛА СВИДЕТЕЛЕМ КОГДА МОЯ МАМА ЛЕЖАЛА В БОЛЬНИЦЕ.....ЕСЛИ Б Я НЕ НАХОДИЛАСЬ ТАМ 24 ЧАСА В СУТКИ ДАВНО,,БЫ НЕ БЫЛО В ЖИВЫХ!!!!АПЕНДИЦИТ ОБЫКНОВЕННЫЙ ОТ РАКА ОТЛИЧИТЬ НЕ МОГУТ!!!!!ПРИ СДЕЛАННОЙ ТАМОГРАФИИ И УЗИ КАЖДЫЙ ДЕНЬ.....
Анонім
22.06.2019 14:53:51
А разве в конституции страны отменили безплатную медицину! Ребёнок умирает!
Анонім
18.06.2019 11:35:19
Це злочин. І за таку поведінку потрібно притягти до відповідальності. Нема кому контролювати діяльність лікарів. Є хороші лікарі які не дивлячись ні на що виконують свою роботу сумлінно. Но такіх одиниці. А хотілось би щоб було більше.
Viktor M. Lawyer
06.06.2019 17:53:35
Четвертувати того "перевертня у білому халаті"!!!
Анонім
07.06.2019 21:13:07
Перевернтям не місце в нашому суспільстві,а тим більше в медицині...
Анонім
07.06.2019 10:37:50
Лікар не має права таке говорити матері.Вона не знає,що чекає її дітей
Анонім
10.06.2019 19:31:01
Говорять та щей багато раз я через це пройшла, але Бог їм суддя...
Віктор Кулик.
09.06.2019 12:06:13
У США спочатку лікують, бо боялася відповідальності, а потім питають за гроші . У нас же немає закону, якого би боялися лікарі ! А на суд Лінча наш народ не вступне ..
Оксі
09.06.2019 18:47:50
Така людина не може працювати лікарем, бо його навіть людиною важко назвати!
Анонім
18.06.2019 15:44:01
Він не людина
Батяла Леонід
12.06.2019 09:46:32
Разстрелять бес суда і слетствія
Іванна
12.06.2019 11:51:14
Ну це піз...ц я в чужій країні без документів без ніякого права тут перебувати і мене лікують а в дома не можуть допомогти ну слів до вас не добрати з українов !
Іванна
12.06.2019 11:54:50
Я в Іспанії без документів 4 роки і мене лікують без платно припарати видають познишкам як для своїх громадян ,лікаря свого маю , а в дома на вас не подивляться бо ви грошей не маєте ну піз...ц
Анонім
14.06.2019 12:59:26
Так давайте з цього починати шановні що в нас нема ніякої медицини....за той мізер що виділяють на неї не реально навіть один раз поїсти!!!Я теж лікар -педіатр і коли хворіє моя дитина купую все геть від вати до всіх препаратів!!!То чого ж ви люди не підіймаєте шум...у верхах!?
Ооо
15.06.2019 00:30:25
Це смішно
Анонім
13.06.2019 13:18:28
Куда же сколько рожать если не знаешь что с ними делать...
Незнайомка
13.06.2019 23:11:25
Ви ще незнаєте скільки Ви нарожаєте до кінця свого життя. Тут ідеться про життя дитини.
Олексій
13.06.2019 21:40:27
Підараси такі лікарі
Ярослав
14.06.2019 10:40:05
Блять уроди як таких земля носить цеж дитина суки
Ооо
15.06.2019 00:29:09
Боже люди ви що)) Які гроші він що собі просить ) Це потрібно на препарати) чи йому з свого карману достати) Є те що держава виділяє.але є те що коштує грошей ) Про що ви ) Задумайтесь ))((!!!!!!!@
Elena
16.06.2019 13:20:45
Проект ДОСТУПНОЇ МЕДИЦИНИ- без денег не заходить в больницу! Разве нет совсем денег в бюджете для спасения детей!??????????????????
Віка
20.06.2019 23:35:14
Я в січні цього року прпала з допечкув в вльікарню теж без грошей донечка рвоту мала я просили йих лікарів дайте свойи ліки чоловік через годину принесе я віддам але вони мені сказали ти знала куди ідеш і мені вказали чикати на вуліци доки чоловік непренесе гроші коли він принюс гроші вони так бігали.і скажить де справидливосьть я прийша доних як до лікарів авони зомнов так як із собакав говорили аколи у виділи чоловіка нарас бігати начили
Украінець
21.06.2019 21:28:57
Я не настороні лікаря ,але й не на стороні мами. Коли мама виношувала дитинку ,ми не знаєм ,як вона себе вела ,щоб та майбутня дитина була здорова...п,янки ..алкоголь.наркотики.куріння і тд і тп ,а потім лікар поганий ,а мама є мама.,.. .. Скотиняка така ,а не мама..ось тепер
Юлiя
23.06.2019 22:59:11
Коли народжуэться хвора дитинка, то це не завжди через аморальний спосiб жития мами, у здорових нормальних сiм'ях також може народитись нездорове дитя... (У моiх знайомих в старшого сина не достатня кiлькiсть лейкоцитiв в кровi це виявили коли йому був рiк... Батьки повнiстю здоровi i не мають шкiдливих звичок... Хлопчик майже всi своi десять рокiв по лiкарнях... Всi не байдужi допомагають коштами бо в батькiв не вистачаэ на всi цi дорогi препарати...) Не треба судити незнаючи ситуацiю цiэi мами...
Мама
21.06.2019 22:25:17
Все в житті віддастя сторицею! В житті ,як на довгій ниві! Що даєм,те й отримуєм! А нам УКРАЇНЦЯМ треба вже навчитись любити ближнього! Всі ж тепер дуже і дуже побожні!
Натали
21.06.2019 22:43:59
Нет деник ты ни кому не нужен, наши любимые доктора очень сильно любят деньги!!!
Ма'ряна
21.06.2019 23:57:40
Гнати таких лікарів в шию!!!! Гроші, Гроші вже не можуть нажертися тими грошима Сволочі!!!! На пасічній в обласній також за операцію беруть великі суми грошей, немаєш то чого прийшов(( Чому ніхто за цим не слідкує!!???????? Коли вже нарешті візьмуться за цих Нелюдів???
Анонім
23.06.2019 01:20:26
Всьо залежить від головного лікаря. Так як головний лікар Івано Франківської ОДКЛ Кутурбаш Р.Й. ще не бачить, або не хоче бачити що його підлеглі без винагороди грошової не хочуть виконувати медичну клятву.
Анонім
23.06.2019 01:23:54
Лікарі мають ділитися з головним лікарем ОДКЛ Кутурбашем Р. Й.
Анонім
23.06.2019 13:12:01
Так такі лікарі нехай собак лікують , скотиняки не можуть наїстися грошей , неможливо називати його лікарьом а злодій, скотиняки.
Анонім
23.06.2019 21:13:41
Причина не выясненна. Обвинять огульно врачей, странно. Может врач просто увидела запущенного ребенка. Извините, в таком возрасте ребенок не держит голову. Была уже операция, значит точно был осмотр педиатра и невролога, были какие-то рекомендации, которые возможно мама проигнорировала. Что ухудшило состояние малышки. Мне тоже приходилось слышать и отказы врачей , и с непонятными диагнозами барахтаться, и сборы на лечение дочери открывать , и волонтеров о помощи просить. Ну отказала этот врач. Ок. Есть зав отделением, есть начмед, есть другие больницы. А сложить лапки и ничего не делать, обвиняя врача, ну странно. Врачи- не боги. Покупать катеторы, антибиотики и делать платные анализы за свои деньги они тоже не могут.
Ірина
24.06.2019 11:47:38
Питання відкрите: діагноз є? Що треба лікувати? Якщо в лікарні, де зараз дитинка, лікарі не взмозі поставити діагноз, то це говорить про їх некомпетентність! Якщо матір не належним чином піклується про маля, то де соцслужби? Дитині вже робили операцію, значить мама таки піклується. Може після розголосу вже заворушились, і малятко йде на поправку?