У п'ятницю, 22 січня, за день до масових мітингів в Росії в підтримку опозиційного політика Олексія Навального, відома радянська, українська і російська естрадна співачка Лоліта Мілявська застерегла владу РФ від повторення "білоруського сценарію".

Читайте також: Криваве побиття та тисячі затриманих, серед яких є підлітки: Росія повстала проти Путіна (відео)

Про це артистка сказала в алегоричній формі в ході відеозвернення, опублікованого в Instagram, пише Страна.

У кадрі Лоліта без макіяжу, з почервонілими очима, одягнена в чорну футболку з написом українською мовою "тобі п@зда".

Співачка розповіла, що останнім часом знаходиться між похоронами близьких людей, які померли через коронавірус і репетиціями в театрі, які допомагають їй залишатися психічно здоровою.

Крім того, артистка розповіла про своє ставлення до нових законів РФ і застерегла владу від повторення білоруського сценарію напередодні масових мітингів у багатьох містах Росії на підтримку Олексія Навального.

"Часу гуляти по вулицях не було, але проїжджаючи по центру Москви побачила, що тротуари не чищені, дуже слизько, люди падають. Гуляти небезпечно. Тому хотіла б попросити, якщо раптом хтось піде 23 погуляти, я зараз звертаюся до влади, не пускайте все за білоруським сценарієм, дуже важко буде потім відмивати репутацію в підручниках історії", − сказала Лоліта.

Читайте також: Вся Росія піднялася на підтримку Навального: ОМОН жорстоко б'є та затримує протестувальників (фото, відео)

Під фразами "гуляти по вулицях", "піти погуляти" імовірно мається на увазі участь в мітингах 23 січня.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook