В обласному центрі Волині затримали лучанина, який систематично збував вогнепальну зброю (пістолети, перероблені під бойові з травматичних) на території України, під час чергового відправлення зброї (пістолета Макарова) через одного із поштових операторів до іншої області.

Читайте також: Українець намагався перевезти через Дорогуськ гармату

Його було викрито та затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України за процесуального керівництва прокуратури Волинської області слідчими Слідчого управління та працівниками Управління карного розшуку головного управління Національної поліції в області спільно зі співробітниками Управління Служби безпеки України у Волинській області, повідомили у прокуратурі Волині.

За результатами обшуку за місцем проживання громадянина виявлено та вилучено токарний станок, заготовки для виготовлення пістолетів, їх окремі частини та набої.

Триває досудове розслідування, проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії.

Вирішуються питання про повідомлення затриманому про підозру у незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, а також у незаконному виготовленні й переробці вогнепальної зброї (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 263-1 КК України), і питання про обрання йому запобіжного заходу.

Читайте також: "Професійні революціонери": кому дозвільна служба Волині дозволяє мати зброю

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter