У Луцьку таксисти бунтують проти популярного додатку "Тачку". Кажуть – конкуренти суттєво занижують ціни, тож клієнтів у таксистів поменшало. Водії планують звернутись до владців, аби додаток заборонили.
Читайте також: На Волині таксист "влетів" на 17 тисяч гривень штрафу
Таксі проти "Тачки". Просто на парковці в п’ятницю, 29 листопада, ввечері луцькі таксисти провели збори, аби вирішити, як боротись із конкурентами – мобільним додатком. Нарікають, що вже два роки ті забирають у них клієнтів.
"Давайте кожен буде виконувати свою роботу. Чомусь швець не місить тіста і не каже, що я це вмію робити професійно", – коментує ситуацію голова ассоціації перевізників таксі Волинської області Сергій Романюк .
У додатку "Тачку" може зареєструватись кожен, хто має автівку.
Жодних документів для цього не потрібно. Зареєстрований водій може підвозити пасажирів за гроші. І зазвичай ціни на поїздки встановлюють значно нижчі, ніж служби таксі. Це таксистів обурює.
"Образливо, адже таксисти платять податки, оформляють документи, а людина, яка не має цього усього, лише машину – заробляє, а таксист не може заробити", – каже керівниця служби таксі Оксана Булахова.
Таксисти кажуть, що вони, на відміну від "Тачки", гарантують безпеку пасажирів. Але чомусь пасажири обирають не безпечніший, а дешевший варіант.
Читайте також: Таксист на тротуарі збив доньку олімпійського чемпіона
"Вони не застраховані нічим. Є інформація, що бували злочини, учинені з "Тачки", – каже таксист Валерій Дацюк.
Таксисти планують звертатись до місцевої влади, аби ті провели рейди. Або ж взагалі заборонили додаток. Запевняють, що така практика вже є і що за своїх клієнтів будуть боротись.
Детальніше дивіться в сюжеті 12 каналу:
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
127
01.12.2019 14:00:33
Это называется конкуренция. Вертитесь, снижайте цены. 90% таксистов вообще не имеют документов.
Андрій
01.12.2019 14:31:15
Вибачте таксисти але за автокрісло +100 відсотків до вартості то так вам і треба. І тачка вас обдере
Олекса
01.12.2019 14:38:28
Думаю що таксисти когось куплять з депутатів які будуть цю тему просовувати. Ось і побачемо хто куплений
Саша
01.12.2019 18:59:28
А ті таксісти теж збиралися, в яких підключена Тачка? Більшість таксі теж іздять Тачка!!! Просто ви таксісти набиваєте собі ціну.
Юля
01.12.2019 22:18:00
Якби таксі були нормальні а не смерділо в них, і засалені, брудні салони машин, в які сідаєш і хочеш вмерти, плюс тарифи божевільні за таку якість послуг. А таксисти грубі та неввічливі, поводяться так, ніби вони королі світу. Ну нафіг. Стільки хороших людей зустріла на Тачку за 2 роки їзди. А таксистів немало там є до речі. Тому хай не бубнять, бо прекрасний додаток зіпсували своєю присутністю. Краще б пішли в свої кляті контори і там порядок навели - ввічливість, чистота, опрятний зовнішній вигляд, і нормальні ціни - ось з чого треба почати службам таксі. А не псувати своєю присутністю, а тепер ще й бунтом та погрозами Тачку, - програму яка дала шанс на нормальне пересування по Луцьку. Отакі в нас люди бувають - замість того щоб почати змінювати себе і свої недоліки усувати, вони самостверджуються шляхом гноблення і знищення того що краще них. Фу, противно.
Юля
01.12.2019 22:25:43
За своїх клієнтів боротись? Як же ж, цікаво? Може почнете з покращення якості послуг? Чи будете кнутом краще гнати людей в свої прокурені грязні машини? За це люди мають платити?! Соромно має бути службам таксі. Неввічливі, хамовиті водії в брудному одязі ніби зі зміни колхоспної приїхали за тобою, плюс до всього брудні авто після яких білі штани стають сірими, та куріння «в віконечко». Просто жах. А тарифи то «відповідні».Поняття «Ціна- якість» не чув ніхто там. Аж смішно з фрази «боротись за своїх клієнтів». Ви не з того почали дорогенькі. Почніть з себе. І якщо ви дійсно станете якісні послуги надавати, і відповідні ціни будуть, то повірте без клієнтів не залишитесь, і справа тут не в існуванні «Тачку». Теж мені причина зменшення роботи.
Наталія
02.12.2019 13:20:12
Їздила одного разу на тачці і мені хватило. Авто приїхало не погане , але водій був п’яний , і почав до мене приставати. Після цього я вирішила більше не користуватись цим додатком
Дімас
02.12.2019 13:56:08
Та це що пишуть туфта повна.В мене особисто був випадок, посиділи ми з кумом в вечері,а я був на авто і дорогий мені кум визвав тачку і все булоб добре і ціна і БМВ но приїхало чудо ще в кращому стані чим я був я його відправив но кум добив це в них норм з ними щей дуйнути можна подорозі,запитав про поліцию чи не бояться відповідь прибила це їхні проблеми мене основне додому і подишевше.Ось так особисто я проти такого сервісу, а ви як знаєте.
Юра
02.12.2019 14:05:56
Хороша реклама для додатку "Тачки", хто не знав той скористається, а хто знав той зареєструється водієм))) + ще пару сотень конкурентів...таксист самі собі допомагають!!!
Анюта
02.12.2019 14:38:26
Корміть сепарів.В кого друзі та рідні на фронті,знайте їх вбивають за ваші гроші.А не краще працювати офіційно,сплачувати податки, і піднімати пенсії своїм поважним рідним? Де фіскали? Гроші під ногами.Хтось кришує ,,тачку"
Лучанка
04.12.2019 13:42:32
Так нехай всі служби таксі працюють як потрібно, Не раз викликала пізньої пори і відповідь була - немає машин. зверніться в іншу службу, але контактного номера надати не можуть. То який це сервіс?