На фестивалі робітничих професій у Луцьку випускники закладів профтехосвіти демонстрували свої роботи. Зараз на Волині у 18 закладах готують робітників, розповіла Суспільному начальниця обласного управління освіти Людмила Плахотна.

Читайте також: Ремонт проспекту Волі у Луцьку: перекриють ще одну вулицю

Щороку в області випускається майже 4 тисячі фахівців робітничих професій. Людмила Плахотна каже: «Нині училища і ліцеї профтехосвіти об’єднують, як, наприклад, у Володимирі-Волинському створили один центр замість трьох закладів з кращою матеріально-технічною базою».

На фестивалі робітничих професій студенти закладів профтехосвіти показали вироби, виготовлені власними руками.

На виставці-ярмарку лучани могли їх придбати, а також взяти участь у майстер-класах, які проводили студенти. Учениця Яна Новосад вивчає художні ремесла. На «ВОЛИНЬFESTі-2021» дівчина – за гончарним кругом, показує як виготовляються керамічні вироби.

Мангали, шампури, лавки з металевими елементами – це вироби студентів і майстрів з центру профтехосвіти у Нововолинську.

Майстер виробничого навчання із професії електрогазозварник Тарас Снігерук навчає 26 «підкорювачів вогню та металу».

Першокурсник Андрій Карпович здобуває професію кондитера. Хлопець хоче працювати за фахом. На театральному майдані вчить лучан розписувати імбирне печиво. Ольга Смалюк разом з дітьми взяла участь у ньому. Жінка розповіла, що їй та дітям дуже сподобалося.

Фестиваль робітничих професій, каже Людмила Плахотна, відбувся у Луцьку вдвадцяте.

Читайте також: 40 волинян через коронавірус – у реанімації

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook