Центр громадського здоров’я назвав правила безпеки, дотримуючись яких можна вберегтися від інфікування COVID−19 у громадському транспорті.

Читайте також: В Україні за добу зросла кількість хворих на COVID−19, на Волині − 942 випадки (дані МОЗ)

Про це повідомляє УНН з посиланням на Telegram−канал ЦГЗ.

"Яких правил безпеки слід дотримуватися, щоб вберегтися від інфікування COVID−19 у громадському транспорті. Вірус SARS−CoV−2 (збудник COVID−19) передається від людини до людини краплинним та контактним шляхами. Тому в місцях великого скупчення людей є високий ризик передачі інфекції. Під час користування громадським транспортом може бути важко дотримуватись фізичного дистанціювання. Тому ретельне дотримання правил респіраторного захисту та гігієни рук є ключовими заходами безпеки", − йдеться у повідомленні.

Вказано, що за можливості краще уникати користування громадським транспортом.

"Тепла пора року створює хороші умови для ходіння пішки та їзди на велосипеді. Якщо ви все ж вирішили користуватися громадським транспортом, перед тим як зайти у нього необхідно надягти маску. Під час поїздки у транспорті важко уникнути контакту з потенційно забрудненими поверхнями та предметами: поручнями, сидіннями, готівкою тощо. Тому після виходу слід пам’ятати, що руки забруднені і ними не можна торкатись обличчя, особливо очей, рота і носа", − вказано у повідомленні.

Читайте також: Вчені повідомили, яка дистанція убезпечить вас від COVID−19

Зазначається, що за першої можливості потрібно вимити руки водою з милом протягом 20−40 секунд або обробити дезінфектором із вмістом спирту не менше 60%.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook