23 червня Меркурій припинив свій ретроградний ("зворотний") рух і перейшов в стаціонарний, тобто розслаблений рух і буде рухатися так 23-27 червня. Оскільки Меркурій символізує комерцію, гроші, фінанси, торгівлю, ці сфери почнуть поступово оживати, і справи в них підуть активніше.

Читайте також: Дівчина його мрії: астрологи розповіли, яких жінок обирають чоловіки різних знаків Зодіаку

Про це в коментарі УНІАН розповів астролог Влад Росс. 

Після 27 червня Меркурій повністю перейде в директний рух, а тому в липні і серпні ми повною мірою відчує активізацію торгівлі і грошових справ, зазначає астролог.

"Якщо на ретроградному Меркурії обвалився біткоін і багато світових валют, то після того, як ця планета змінила рух, ці валюти почнуть помітно зміцнюватися. Економіка оживе, почнуть рости фондові ринки, буде рости біткоіни, стануть зміцнюватися багато цифрових валют, тобто в липні-серпні відбудеться стабілізація економічної ситуації і помітне поліпшення мікроклімату світової економіки", - говорить Влад Росс. 

"Ця тенденція почнеться зараз, і здорова економічна ситуація буде зберігатися аж до жовтня. У жовтні ж світова економіка знову може обвалитися", - додав астролог. 

За його словами, з припиненням ретроградності Меркурія почне зміцнюватися і Гривня. В останні два місяці літа непогано підуть інвестиції в українську економіку. 

Після 27 червня помітно покращиться торгівля. У всіх, хто працює в цій сфері, відчутно виросте каса, почнеться приплив грошей, інвестицій, виростуть продажі. 

Крім того, при директному Меркурії більш вдалими стануть поїздки, і їх просто буде набагато більше. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook