На борту літака компанії «Azur Air», який прямував з Києва в Домінікану, трапився конфлікт між пасажирами, внаслідок чого дівчині нібито відгризли ніготь і подряпали обличчя.

Читайте також: Українці назвали Володимира Остапчука «бл**уном», а його дружину – «про***туткою»

Про інцидент, який стався 8 травня, розповів український блогер Андрій Трушковський в Instagram. Він перебував у компанії постраждалої дівчини Юлії та її чоловіка Костянтина.

За словами блогера, конфлікт почався через те, що чоловік Юлії відсунув своє крісло, що нібито не сподобалося подружній парі, яка сиділа позаду.

«Костя з Юлею спали. Дитина ззаду почала бити по сидінню Юлі, Костя просто попросив, щоб вона цього не робила. В наступний момент Костя встав і пішов у туалет, а коли повернувся, сів на своє крісло і відкинув його. Жінка (яка сиділа позаду – Ред.) не Костю початку дубасити, а Юлю, яка спала, і х**рити її в крісло. Потім роздряпала їй обличчя, погризла руку і відкусила ніготь», – розповів Трушковський.

Читайте також: Країни ЄС готові відкрити кордони для українців: кого пустять і на яких умовах

Юлії подряпали обличчя

Відзначимо, йдеться про рейс Qu4489 «Бориспіль – Ла Романа».

Українці в літаку роздряпали обличчя і відгризли ніготь: блогер розповів деталі. Фото і відео

У розпорядженні OBOZREVATEL з'явилися фотографії наслідків інциденту. На них видно подряпане обличчя і руки дівчини, а також травмований ніготь.

Увага, фото 18+!

Дівчині нібито відгризли ніготь
У Юлії були подряпані руки і обличчя
Дівчині нібито відгризли ніготь
Дівчині нібито відгризли ніготь
Дівчині нібито відгризли ніготь

Трушковський також опублікував відео, на якому жінка почала йому погрожувати.

«Хочеш по-чоловічому, давай по-чоловічому. Вийдеш з моїм чоловіком. Ти себе взагалі мужиком вважаєш? Спробуй», – сказала жінка, а її чоловік зі свого боку просив блогера вимкнути камеру.

У коментарі Трушковський розповів, що ні «Azur Air», ні «Anex Tour» ситуацію не прокоментували. Поліція відпустила пару, а Юлія збирається подавати на жінку до суду самостійно. Відзначимо, журналісти також звернулися до компаній з проханням прояснити ситуацію.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook