Мешканець села Вербаїв Луцького району Андрій Кепецине потребує допомоги небайдужих. Хлопець потрапив в аварію, зараз перебуває у тяжкому стані і потребує дороговартісного лікування.

Читайте також: Маленькому сину волинського учасника АТО потрібна термінова допомога

Сума, необхідна для курсу реабілітації, є не підйомною для мами Андрія, Олени. Тож жінка просить не залишатися байдужими та допомогти, повідомляє ІА Волинські новини.

25-річний Андрій Кепецине був активним чоловіком, займався спортом і не мав шкідливих звичок. Аж поки 13 серпня 2018 року його життя не змінила страшна аварія.

Трагедія трапилася у Львові, де Андрій працював. У той вечір хлопець святкував професійне свято – день будівельника. А коли переходив дорогу в неналежному місці – потрапив під колеса автівки. Діагноз – сильна черепно-мозкова травма та пошкодження стовбуру головного мозку. Зараз хлопець не може рухатися, говорити і навіть їсти.

Сім’я живе в старому сільському будинку, який для них знайшли знайомі. Тут немає газу та водопостачання. Щодня на лікування сина пані Олена витрачає великі суми. Лише спеціальне харчування вдень коштує близько двохсот гривень.

Зараз Андрій проходить курс лікування в київському реабілітаційному центрі.

Сума на лікування, утримання та операцію не підйомна для матері. Тому жінка просить допомогти у її біді.

Перерахувати кошти можна на картку Приватбанку:

5168 7573 9950 6338 Фіалковська Олена Миколаївна

Читайте також: 26-річний волинянин загинув у страшній аварії на Житомирщині

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook