Екс-український півзахисник Тарас Романчук потрапив у скандальну ситуацію в Польщі.
Читайте також: У Польщі хочуть обмежити в'їзд для деяких студентів
Про це пише Wprost.
За словами Романчука, під час матчу чемпіонату Польщі його "Ягеллонії" проти "Вісли" Плоцьк (1:0) хавбек суперника Домінік Фурман назвав його "бандерівцем" і "фарбованої лисицею". Протягом матчу були неодноразові сутички між гравцями, вони обидва отримали жовті картки.
Після скандалу в пресі гравець "Вісли" виступив із заявою, в якій спростував звинувачення.
Читайте також: Українці скаржаться на проблеми з "зеленими картами" під час перетину кордону з Польщею
Питанням зацікавилася польська поліція. Проводиться розслідування. Звинувачення підпадають під ст. 257 Кримінального кодексу Польщі "Національна неприязнь". Поліція звернулася до Романчука, він підтвердив їй ще раз свої показання
Романчук так прокоментував інцидент:
"Мені було важко контролювати емоції. Моя сім'я теж була замучена Бандерою, а він мені таке говорить. Це неповага. Не знаю, подам я йому ще коли-небудь руку", – сказав Романчук.
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
Ганьба холуям
18.02.2019 13:08:08
Цей зрадник і манкурт ще щось там квакає? Позорище і клоун, який своєю пустою головою озвучує ідіотські методичнки інших країн.
сидор
18.02.2019 13:42:28
а в чем скандал,если он сказал правду
лучанка
18.02.2019 15:24:18
Прямо самим Бандерою замучений?Недоумкувате теля.
Алекс
22.02.2019 00:15:38
Тільки недоумкувате теля могло задати таке питання...
Мирослав
18.02.2019 13:44:29
Що ви дивуєтесь, щей виблядок буде лизати ануси полякам, а вони з нього ще й геготатимуть. Сім'я народила гівнюка в 1991, коли ніякого Бандери поблизу не було. Цікаво, як воно розповідало раніше про "пошуки коріння" - випадково довідалося, що його бабця народилася "в Польщі". Так уся Західна Україна має таких бабусь! А тепер підарок в самій Польщі намагається вивертітися, щоб не йти в армію.
Мирослав
18.02.2019 13:45:35
Сім'я замучена Бандерою... Це в жовтні 1991? Чи ще пізніше?
Анатолий
18.02.2019 14:04:57
Этот урод когда то ходил моим родным Ковелем. Мне стыдно за этого тупого земляка. А то, что его прадеда енкеведиста возможно оуновцы и подвесили на березе, так тот заслужил это, за убийства украинцев.
vikont1962
18.02.2019 14:31:54
Не звинувачуйте поляків. Це звичайне ставлення нормальнеої людини до перебіжчика-зрадника.
Коваль
18.02.2019 16:05:11
Тут питання виникають не до поляків а до романчука, цей зрадник ще відповість за свої слова
петро
18.02.2019 14:35:25
А ви впевнені що він так сказав ?
Клава
18.02.2019 14:49:31
Ті пшиячелі, котрі наприймали муйню, марять авіамандрівкою до Смоленська..
Анонім
18.02.2019 18:46:20
Чмо і падло. А що синку помогли тобі твої ляхи?(Тарас Бульба)
Володимир
18.02.2019 20:13:05
Романчук що дурак що воно меле він що не розуміє що Бандерівці воювали за Украіну хіба нквсники передівалися під УПА це всі знають !
Вова
19.02.2019 00:22:41
Люди, я шокований вашою заздрістю і неадекватними коментарями, чому ви такі злі?!!!! Таких добрих і чесних людей, як Тарас треба пошукати!!! Впевнений, якби він мав змогу грати за нормальний український клуб, обов`язково це зробив, але в нас в країні для цього треба відвалити космічну суму грошей, тоді тебе візьмуть в команду!!! нашим краще негра купити, ніж українцю дати змогу грати!!!
Valentina
19.02.2019 09:52:36
Якщо ти хочеш грати,то грай ,але не пхай носа до політики. Якесь не сповна розуму, а не гравець.
Лана
19.02.2019 04:59:08
Люди, які ви злі .Чи добре було б вам ,щоб вас так обзивали.?
До Вови
19.02.2019 11:51:14
Романчук такий чесний,як і його бабуся -матуся,так що не розпинайтеся ви так.