Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко припускає, що люди з сертифікатами вакцинації проти коронавірусу зможуть відвідувати публічні місця навіть у разі локдауну.

Читайте також: В Україні посилять карантинний контроль

Про це пише Українська правда.

«Будуть запроваджуватися карантинні обмеження, але для певних сфер економіки вони дозволять працювати навіть у червоному рівні епідеміологічної небезпеки.

Наприклад, кінотеатри зможуть працювати, якщо колектив кінотеатру буде вакцинований і люди, які будуть приходити до нього, будуть показувати Covid-сертифікат. І таких сфер багато. У Франції, у Німеччині сьогодні пропрацьовуються різні варіанти.

Нам буде простіше, ми можемо брати досвід країн ЄС і США – подивитись, що спрацьовує, що не спрацьовує, щоб вибрати оптимальний варіант», – розповів Ляшко.

Читайте також: В Україні змінили правила в'їзду через кордон для іноземців

Влада стимулюватиме певні сфери життя до вакцинації, але громадянам потрібно потурбуватися про себе і рідних – і провакцинуватися, особливо перед осіннім періодом.

Щодо темпів імунізації Ляшко сказав, що європейські країни до піку вакцинації виходили чотири місяці, після чого ще 2-3 місяці трималися на «плато», а Україна у червні почала активно нарощувати темп імунізації і зараз вийшла на мільйон щеплень на тиждень.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook