Петро Порошенко, який 3 лютого подав документи в ЦВК, вочевидь, планує купувати голоси виборців на весняних виборах Президента України 2019 року.
Читайте також: Підкуп виборців розпочався відкрито: БПП роздає гроші населенню, порушуючи закон (відео)
Так до рук журналістів потрапили інструкції та повний пакет документів, які отримують "однодумці" Порошенка на території Західної України, йдеться у матеріалі порталу Infoscope.
У Волинській області, зокрема в місті Луцьку у період з 28 січня по 1 лютого 2019 р люди, які раніше заповнювали "анкету однодумця", на свої поштові адреси отримали персональні листи, куди вкладені були – лист-інструкція для однодумця; інформативний лист (з унікальним номерним ідентифікатором) з описом: номер агітатора (який до цього був "однодумцем"), номер сектора (території) відповідальності із зазначенням назв вулиць і адрес і зазначенням сумарного числа осіб проживає на території відведеного "сектора" ( 31 адреса – 68 осіб, в конкретному прикладі); Персональна ID-картка з QR-кодом – ідентифікатором агітатора.
Стає зрозумілим, що передвиборча кампанія Порошенка включає прямий підкуп виборців методом формування мережі "однодумців". Як виглядає ця схема?
Спочатку підготували команду агітаторів, які надали свої особисті дані (П.І.Б., адреса прописки та проживання, паспортні дані тощо) до реєстру штабу БПП. За це вони отримали пластикову ID-картку, яку можна активувати за допомогою смс-коду, та 500 гривень заохочення. Це вже стає гарантією того, що агітатори напевно проголосують за Порошенка.
Читайте також: Вибивали двері, матюкали та погрожували: як агітатори Порошенка вибивають голоси у населення (фото)
Далі згідно з інструкцією агітатори спілкуються з мешканцями (потенційними виборцями) на ввіреній ним території Західної України. Головне завдання агітатора – назбирати ще якомога більше охочих надати свої персональні дані до реєстру штабу, отримати персональну пластикову картку та 400 гривень. За кожного нового "однодумця" той, хто його привів, отримує додаткові 100 грн, а якщо той проголосує за Порошенка на виборах – ще 300 грн.
Кожен, хто записався в "команду" може теж приводити людей. Таким чином, формується ціла мережа "однодумців", які за гроші не тільки проголосують за діючого Президента, а й самі підкуплять ще декілька виборців.
Контроль за тим, що куплений виборець проголосував за того, кого треба, здійснюється шляхом фото фіксації бюлетеня та ID-картки. Дані надсилаються до штабу. Завдяки реєстру сформованої мережі автоматично підраховуються суми грошових винагород кожному "однодумцю". Немає сумнівів звідки беруться всі ці суми для виплат – з державного бюджету, адже президент має до нього прямий доступ.
Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter
Коментарі
Нік
04.02.2019 09:33:11
Не допоможе.
Українець
07.02.2019 23:12:14
За Порошенка не треба агітувати. Він і так виграє в першому турі для цього проти його виставили стадо кретинів
Ігор
04.02.2019 10:53:41
Просто брєд пишуть!!
Анонім
07.02.2019 12:18:27
Зря ты Игорёк так думаешь. Наем ,,агитаторов,, идёт по всей стране. В Днепре им платят 3-4 тысяч гривен. Плюс сагитированные. Для нищеты это возможность заработать. А о будущем они и не способны думать. К сожалению...
справедливий
04.02.2019 10:55:40
мало дає не купляйтесь дасть більше беріть а голосуйте по совісті
Дима Власенко
05.02.2019 15:32:27
Он так наворовал, что должен теперь делится! Берите, но голосуйте за позывом сердца!
Антон
06.02.2019 08:47:09
С каким позывом сердца? Голосовать нужно после анализа того, кто меньше воровал и больше делал, а сердце к черту, это глупый орган...
Анонім
06.02.2019 20:15:22
Вони собирають персональні дані, а гроші сразу не дають ! А це означає ,що маючи персональні дані людини можна за неї проголосувати , взяти на її ім'я кредит ....!
Ірина
04.02.2019 12:46:37
Якщо такий добрий президент навіщо платить щоб голосували за нього.Він же правильний мають бути чесні вибори. Ще люди цікаві ведуться а потім нарікають що так тяжко жити.
Семен
04.02.2019 13:22:41
Цю щоденну брехню , відкриття садочків і розворовування державних коштів замість реальної побудови європейської держави ми терпіли 5 років, лишилося ще трохи.Люди,не будьте бидлом, не продавайте майбутнє.своїх дітей
Алекс
04.02.2019 15:54:23
Полная ерунда написана . В штабах любых партий люди работают за деньги. Чем они должны питаться - святым духом ? Любая рвбота должна оплачиваться. Другое дело - подкуп избирателей - это преступление .
Роман
04.02.2019 19:45:34
Це правда.У Львові така сама схема.
Андрій Шпанов
04.02.2019 23:41:43
Ну звичайно, що він буде купляти собі голоси... Своїми силами, чесно та позакону - він програє, бо вже показав всім, наскільки йому байдуже на Україну та на свій народ... Тому і залишаються тільки такі методи.. Ганьба !
Анатолій
05.02.2019 04:04:50
В Ужгороді повним ходом працює ця схема, особливість в втому, що їм потрібні голови ОСББ в головні агітатори. В кожному будинку є люди які готові продати свій голос - це 100% електорат Порошенка.
Ірина Ніновська
05.02.2019 17:15:47
На що вони тільки не готові, але сподіваюся, що людина, яка слідкувала за діяльністю Порошенка протягом п'яти років ніколи вже за нього не проголосує!
Дима Власенко
05.02.2019 15:30:49
Это ужас! Но Пороху это не поможет! Президентом станет Юлия Владимировна! Я верю в народ Украины!
Ірина Ніновська
05.02.2019 17:14:06
Як йому не соромно? Але ще не довго йому залишилося керувати і люди, яких підкуповують повинні розуміти хто є хто і не робити помилок!
Катерина
05.02.2019 20:20:39
А інших голосів у нього не буде, лише куплені.
Зірочка
08.02.2019 15:45:25
Навіть якщо вас підкупили і треба проголосувати за Порошенка а доказом цього має бути фото то розкажу круту схему-- кладете ниточку фоткаєте,забираєте і далі робите свій правильний вибір,а гроші беріть це ж з нашого бюджету все грабують
W коментар видалено
Псевдо
21.02.2019 17:41:14
А чому однодумці у лапках?