При Управлінні СБУ у Волинській області під егідою Координаційної групи Антитерористичного центру пройдуть навчальні тренування силовиків щодо виявлення та знешкодження умовних диверсійних груп у місті Ковель. Повідомляє пресслужба УСБУ у Волинській області.

Читайте також: Зеленський здійснив нове призначення в СБУ

У масштабних тренуваннях, які відбудуться 3 14 по 16 серпня, умови яких будуть максимально наближені до реальних, візьмуть участь підрозділи СБУ, Національної поліції, Збройних сил України, Національної гвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Держприкордонслужби, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

На період проведення навчань на окремих територіях регіону можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборона руху автотранспорту і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Служба безпеки України просить мешканців та гостей регіону із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Читайте також: "Роттердамом+" ошукали споживачів на понад 18 млрд грн: НАБУ повідомило про підозру шести особам

У випадку виявлення підозрілих осіб або предметів, отримання інформації про наміри здійснення терористичної, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності звертатися до Управління СБУ у Волинській області за телефонними номерами: (0332)24-22-10, 097-7-911-911, e-mail [email protected], або за номером 102.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook