Міністерство інфраструктури анонсувало відкриття на Волині нових залізничних маршрутів наступного року. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час прес-конференції, передає пресслужба відомства.

Читайте також: На зимові свята в Україні запустять понад 30 додаткових поїздів

Так, Міністерства інфраструктури у 2020 році планує, що "Укрзалізниця" придбає дві тисячі вантажних і 26 пасажирських вагонів, укладе договори на 40 тепловозів і 200 електровозів, електрифікує 110 км колій для пришвидшення руху поїздів, локалізує виробництво тяги в Україні, що дозволить створювати нові робочі місця для українців.

Зазначається, що після оновлення рухомого складу планується відкриття нових маршрутів.

Зокрема, в межах України: Ужгород – Херсон через Миколаїв, Кривий Ріг; Запоріжжя – Івано-Франківськ через Дніпро; Запоріжжя – Чернівці; Київ – Ковель; Київ – Запоріжжя через Кривий Ріг; Лисичанськ – Одеса; Київ – Миколаїв – Херсон.

У міжнародному сполученні планується запуск маршрутів до Польщі; приєднання до поїзда чотирьох столиць п`ятої столиці – Таллінна; Львів – Мінськ через Ковель, Брест; Гомель – Київ.

Паралельно з цим планується покращити рівень сервісу та комфорту для пасажирів. "Для цього наступного року заплановані: заміна освітлення у вагонах, оновлення постільної білизни, вдосконалення системи прибирання в поїздах", – зазначили в пресслужбі.

Читайте також: На Волині працівники залізниці з потягів викрали дизельного палива на 130 тисяч гривень

Також, за словами Криклія, планується облаштування під’їздів і підходів до залізничних переїздів, встановлення на переїздах систем відеоспостереження, облаштування пристроїв переїзної автоматики на нерегульованих переїздах із автобусним рухом, ремонт пасажирських платформ, тунелів, встановлення огородження на станціях.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook