За даними спільного бюлетеню Всесвітньої організації охорони здоров’я та Європейського Центру по контролю за хворобами, активність грипу серед країн – сусідів протягом попереднього тижня перебувала на міжсезонному рівні. За даними Центру громадського здоров’я, циркуляцію вірусів грипу в Україні на сьогодні не зареєстровано.

Читайте також: П'ять смертей: де на Волині виявили найбільше хворих на коронавірус

За даними рутинного епідеміологічного нагляду за гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ) протягом останнього тижня в області захворіло понад 5,6 тис. волинян, із них 33% – це діти віком до 17 років (1,8 тис.). Близько одного відсотка від загальної кількості захворілих госпіталізовано. Серед них 80% – це дорослі особи. Летальних випадків за цей час виявлено не було, інформує ДУ "Волинський ОЛЦ МОЗ України" та МОЗ України.

Показник захворюваності в нинішньому епідемічному сезоні вищий від показника за аналогічний період минулого року на 10 %.  На сьогодні він становить 544 на 100 тисяч населення і вищий від середнього по Україні на 17%.

Епідемічний поріг в цілому по області не перевищено. Проте, зареєстровано локальні перевищення у Володимир-Волинському районі (на 35%), Луцькому районі (на 17%) та Локачинському районі (на 12%).

Читайте також: У місті на Волині від коронавірусу померли дві жінки

Перевищення епідемічного порогу захворюваності свідчить про типовий та очікуваний для даної пори року підйом захворюваності.

З початку епідемічного сезону гострими респіраторними вірусними інфекціями вже перехворіло близько 41,6 тисяч мешканців області, що на 6,7 тис. більше ніж попереднього сезону.

З початку епідемічного сезону в області вакциновано 1255 осіб, із них 517 – це особи із групи ризику.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook