Працівники Служби безпеки України Волині та Черкащини виявили у Черкаській, Полтавській та Житомирській областях склади з майже 60 тоннами алкоголю з підробленими марками акцизного збору.

Читайте також: П'яні п'ятидесятники, які тероризують цілий район на Волині, пошарпалися з поліцією і зламали одному із них ніс

Оперативники спецслужби встановили, що організував незаконний бізнес топ-менеджмент одного з легальних виробників алкоголю. На необліковану продукцію зловмисники наносили акцизні марки з номерами, що були видані іншим гравцям ринку у попередні періоди. Зловмисники також використовували марки старого зразка та підроблені акцизи для маркування своєї продукції. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Під час обшуків у складських приміщеннях правоохоронці виявили алкогольну продукцію загальною вартістю понад 3,5 мільйона гривень та нелегальну лінію з розливу продукції.

Наразі встановлюється масштаб збитків державного бюджету через дії зловмисників. Триває досудове слідство.

Читайте також: На Волині затримали вантажівку з контрабандними консервами, які видавали за гуманітарну допомогу

Операція проводилась управліннями СБУ в Черкаській та Волинській областях за координації Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook