У Горохові на автостанції автобус переїхав жінку.
Читайте також: ДТП у Луцьку: зіштовхнулися легковик та вантажівка (фото)
Про це йдеться на Facebook сторінці Підслухано горохів.
Як повідомляється, у п'ятницю, 23 листопада, близько 14:00 на автостанції міста переїхали жінку.
Читайте також: У місті на Волині автівка повисла на стовпі (фото)
"Автобус Луцьк-Антонівка прибув на платформу. У 13:10 мав відправлятися. О 13:13 я видала йому відправні документи. Пішов туди у посадку, закрив двері, мав відправлятися і збив жінку на смерть", – повідомили на автостанції, передає Волинь 24.
На місці працює поліція.
"Ще вона там лежить. Водія забрали на експертизу, швидка жінку не забрала", – додали працівники автостанції.
Повідомляється, що посаду директора ЗОШ 1-2 ступенів села Охлопів Горохівського району Волинської області займала Людмила Тимощук 1957 року народження (61 рік).
Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter
Коментарі
фіона
23.11.2018 16:44:53
Що ж це коїться!!!! Був єдиний рейс зранку яким люди їздили на роботу, навчання. Автобус на штраф-майданчику! а тепер чим їздити? Ровером? Миколаїв-Луцьк зняли з рейсу!!!! Шелест скотиняко! Дай транспорт чим їздити, а не автомийки відкриваєш!!!! Щире співчуття сім'ї загиблій та горе-шоферу............
Анонім
24.11.2018 09:32:02
Який горе-шофер?? Треба не бігти, а ходити акуратно! Люди, ви теж думайте що пишете!
Анонім
24.11.2018 23:01:56
Це ти думай що пишеш, тут загинула людина, а ти за водія переживаєш Як можна не відчути що під колесами людина
Анонім
23.11.2018 17:24:46
Це не горе-шофер. Люди ви ж інколи дивіться куди йдете, рота розкрили і прете. Співчуття родині загиблої!
Анонім
23.11.2018 18:55:56
Жіночки звичайно шкода,але під колеса під автобус нема чого лісти
Анонім
24.11.2018 09:31:18
Підтримую!
Вадим
23.11.2018 17:55:48
А хто ж винен?
Наташа
23.11.2018 18:12:45
Знаю водія з хорошої сторони.Уважний і ввічливий.Я сама водій і знаю,що пішоходи не уважні.Співчуття родині.
Анонім
23.11.2018 23:13:40
На рахунок вічливості ви мені вибачте але НІ!!!
Микола
23.11.2018 21:22:52
Сам водій автобуса, і працюю 5 років в Луцьку, і знаю даного водія дуже добре. Я ніколи не бачив його ні п'яним, ні рознервованим, завжди спокійний і врівноважений. Також не одноразово доводилося їздити з ним з Берестечка на Луцьк, і часто бачив різні ситуації в автобусі, які б могли будь кого вивести з себе, але водій завжди спокійно реагував на все, і ніколи не загострював ситуації. Звісно я співчуваю родині загиблої, і засуджувати тут когось не правильно, атже людини вже нема, і цим нікого не повернути, але я можу сказати з впевненістю 100% що водій в цій ситуації не винен, атже це автобус, і не можливо побачити що відбувається ззаду, бо є сліпа зона. А от на рахунок того що люди ходять по-за автобусами, коли ті стоять на платформі, на це потрібно звернути увагу, атже ніхто не може знати в яку мить автобус може розпочати рух. В Луцьку наприклад постійно заїжджаю на платформу і перед виїздом хтось мусить бути за автобусом, чи проходити, чи стояти... Саме на це потрібно звернути найбільшу увагу, і обмежити рух пасажирів по проїжджій частині, а то через неуважність саме самих людей стаються такі трагедії. Ще раз співчуття родині загиблої, а водію бажаю триматися, я вірю що все вирішиться і вірю що я не помилився в ньому.
Анонім
23.11.2018 21:33:19
Моя мама була в цьому автобусі.Ситуацію побачила по її завершенні.Проте люди які все бачили чітко сказали,що жінка з'явилася як з під землі, навіть не зрозуміли як вона там опинилася,як раз в той момент як водій рушив.йому просто не було її видно.Жінку шкода,її не повернути.АЛЕ ПАМЯТАЙТЕ що винні не лише водії.Водій буде мати купу проблем,через таку неуважність.
Анонім.
23.11.2018 23:26:38
Так ,я теж бачила сьогоднішє ДТП.Картина , звичайно,жахлива!!!!Але , мені здається,що ця бідна жіночка сама виновата.Вона,практично,влізла під автобус!!!!!
ІРИНА
23.11.2018 23:32:49
ПІШОХОДИ ДІЙСНО НЕУВАЖНІ
Ярина
24.11.2018 00:19:29
вона була моєю директоркою(
Ігор
24.11.2018 13:34:03
Так ситуація не з приємних.Тут треба звинувачувати в усьому нашу владу. Тому що колись пішоходи були більш уважні і боялися транспорт. Шоб сьогодні дати перевагу пішоходам які непройшли ніяких навчань за це треба кримінальну справу відкривати. Тому що пішеход нерозуміє чи зможе машина так бистро зупинитись чи побаче його водій. Це те саме шо посадитиза кермо водія без прав і практики.
Оксана
26.11.2018 20:59:21
Вона була дуже добра людина ВІЧНА ЇЇ ПАМЯТЬ