На Волині протягом чотирьох днів збільшилась завантаженість ліжок у лікарнях, які приймають хворих на коронавірус.

Читайте також: Померлі волинянки з коронавірусом мали хронічні захворювання

Про це йшлося 18 серпня під час брифінгу облдержадміністрації, в. о. Людмила Тимощук.

Вона зазначила, що в області спостерігається ріст кількості тяжких хворих на коронавірус, у зв’язку з чим зросла завантаженість ліжок із 32% до 72,6%.

"Перебіг хвороби ускладнився, тому люди мусять знаходитися на стаціонарному лікуванні", – сказала Людмила Тимощук.

Читайте також: У головного луцького медика – новий заступник

На сьогодні в інфекційній лікарні, за словами Людмили Тимощук, із 121 ліжка зайнято 114. В обласній лікарні з 141 ліжка зайняті 57, тож пацієнтів часто перенаправляють туди. У інших закладах завантаженість ліжок становить 50-80%. На ліжках інтенсивної терапії зараз знаходяться 16 пацієнтів. 3 особи підключені до апаратів ШВЛ.

"Ми повторно написали листа, і я сподіваюся, що нам дозволять відкрити ще хоча б 1-2 лікарні на рівні міністерства", – додала вона та відзначила, що через завантаженість лабораторії на стаціонарі теж перебувають особи з підозрою на COVID-19.

Нагадаємо, що станом на 18 серпня в області зареєстровано 4792 випадки COVID-19, які підтверджено лабораторно методом ПЛР, з них  321 у дітей та 592 у медичних працівників. Одужало 3437 осіб, з них 233 дитини та 482 медичних працівники. 106 випадків хвороби завершилось летально (в тому числі померло 3 медичних працівники). 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook