Керівників шести лікувальних закладів області звільнять після закінчення процедур реорганізації установ. Дане кадрове питання розглянула постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства Волинської облради на черговому засіданні.

Читайте також: У місті на Волині у центрі первинної медико-санітарної допомоги – спалах COVID-19

Нагадаємо, в свій час обласна рада прийняла декілька рішень про реорганізації медичних підприємств, в тому числі й шляхом приєднання до інших структур, йдеться на сайті облради.

Зокрема, це такі медичні заклади: Волинський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики, Волинська обласна станція переливання крові міста Володимира-Волинського, Волинська обласна лікарня "Хоспіс", Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання, Волинський обласний санаторій "Згорани" та Обласний протитуберкульозний санаторій для дорослих.

Заступниця керуючого справами, керівниця відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату Волинської обласної ради Мирослава Якимчук пояснила, що останній день перед злиттям чи приєднанням цих комунальних підприємств до інших установ є фактично останнім робочим днем їхніх керівників, тому потрібно погодити звільнення директорів.

"Голові обласної ради делеговано в міжсесійних період за погодженням з профільною комісією призначати і звільняти керівників. Зараз ідеться тільки про звільнення, адже процедура призначення проходить за конкурсним принципом", – зазначила вона.

Читайте також: У МОЗ прокоментували посилення карантину у Волинській області

Отож, рекомендовано звільнити керівників таких медичних закладів:

– директорку Волинського обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики Людмилу Форманчук,

– в. о. директора Волинської обласної станції переливання крові міста Володимира-Волинського Ярослава Бенча,

– в. о. директора Волинської обласної лікарні «Хоспіс» Яніну Дорошенко,

– генерального директора Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання Сергія Ляшенка,

– т. в. о. директора Волинського обласного санаторію «Згорани» Олександра Сеню,

– т. в. о. директора Обласного протитуберкульозного санаторію для дорослих Якова Смоковича.

Постійна комісія рекомендувала голові обласної ради в установленому законом порядку звільнити керівників цих підприємств після завершення процедури реорганізації.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook