На митному посту "Ягодин" Волинської митниці Держмитслужби попередили незаконне ввезення автомобілів на суму понад 200 тисяч гривень.

Читайте також: Проходить по трьом статтям: волинянку, що була у розшуку, затримали на кордоні

Про це повідомляє пресслужба Волинської митниці у соцмережі Facebook.

При переміщенні транспортних засобів в режимі експорт, на митному посту "Ягодин", працівниками Волинської митниці Держмитслужби, виявлено чотири випадки подання документів що містять неправдиві дані щодо цін та експортерів товару.

З метою перевірки законності ввезення транспортних засобів на митну територію України, було отримано інформацію від митних органів іноземних держав, щодо фактичних експортерів та цін на автомобілі.

Таким чином, громадяни України, при ввезенні на митну територію України автомобілів, вчинили дії з приховуванням від митного контролю, тобто з поданням, як підстави для переміщення товарів документів одержаних незаконним шляхом та таких, що містять неправдиві відомості щодо відправника та фактурної вартості товару необхідної для визначення його митної вартості на суму понад 200 тисяч гривень.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, обумовлені ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України і передбачають накладання штрафу в розмірі 100% суми несплачених платежів.

Читайте також: На волинській митниці вилучили 20,5 тонн голандського какао-порошку на 5 мільйонів (фото)

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook