Кожна людина напевно хоч раз в житті відчувала, що сьогодні «не той час» для інтимних стосунків. Науковцям, нарешті, вдалося визначити в які дні краще займатися сексом, а в які – про нього забути.

Читайте також: Інтим на п'ять балів: названо три ознаки хорошого сексу

Науковці з'ясували, що найкращим днем для сексу є четвер. Дослідники пояснюють це тим, що саме в цей день людський організм найбільш активно виробляє статеві гормони. Про це пише maximum.fm з посиланням на psychologytoday.

«Рекомендуємо парам, коли вони хочуть зайнятися сексом, починати робити це зранку. Маємо на увазі, що вони присвячують весь день турботі, розслабленню, складанню хорошого плану, створенню приємних моментів», – говорять спеціалісти.

У понеділок науковці навпаки рекомендують утриматися від інтиму: позначається втома через початок робочого тижня. Це негативно впливає на людину, і може навіть викликати безпричинну агресію до своєї половинки.

Читайте також: Науковці назвали найкращий час доби для сексу

При цьому у суботу найкраще народжувати! Якщо ви зможете спрогнозувати і народити цього дня, то малюк має багато шансів стати відомим політиком і навіть президентом. Так, наприклад, за даними ONS, Англією з 1900 року правил 21 прем'єр-міністр, шість з яких народилися в суботу.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook