Секс − це можливість продовжити рід. Мабуть, це основна його функція. При цьому дуже важливо отримувати задоволення від процесу і партнера. Але що робити, якщо вам зовсім його не хочеться?

Читайте також: Зведи її з розуму: топ−5 видів сексу, які подобаються жінкам (18+)

В першу чергу, ви повинні розуміти, що якщо відсутність сексу не приносить вам дискомфорт, не заважає вам жити, то це нормально. Але якщо ви відмовляєтеся від сексу через якісь страхи і переживання, то тоді вам потрібно звернутися до фахівця, пише УНІАН.

Можливо, вам не подобається займатися сексом тому, що партнер вас не задовольняє. В такому випадку спробуйте мастурбувати. Ви зможете пізнати своє тіло і зрозуміти, що і як вам подобається. Потім це ви зможете застосувати з чоловіком.

Також відсутність бажання може бути пов'язано з втомою, хронічним недосипом або якимись захворюваннями. В такому випадку вам слід звернутися до лікаря, налагодити режим дня, харчування і тоді ситуація нормалізується.

Читайте також: Хто частіше відмовляється від сексу: жінки чи чоловіки

 Головне пам'ятати, що небажання сексу тому, що він вам просто не подобається − це норма. Але якщо на це впливають сторонні фактори, то потрібно розбиратися з цією проблемою.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook