Грип-2018 забирає життя маленьких українців. Батьки стурбовані, як вчасно зрозуміти, що це саме та недуга і не довести до біди. “Український інтерес” зібрав запитання схвильованих мам і татів та звернувся до педіатра.
Батьки знають про грип поверхово
“Я працюю приватною нянею і щодня воджу дітей в садочок. У дошкільному закладі немає жодних брошур чи плакатів з інформацією про грип. Інші батьки знають, що в Україні “ходить” якийсь вірус, але більше нічого. Ця інформація є в поліклініках, але ми йдемо туди, коли вже хворі, – розповіла “Українському інтересу” жителька Київської області Ірина. – Цей тип грипу працює так, що за два дні дуже зневоднює організм, і залишається лише доба, щоб врятувати дитину. Також у батьків є такий стереотип, що не варто викликати швидку, краще вдома, самим лікуватися”.
Так, думали і батьки семирічної дівчинки з Коцюбинського. Дитина захворіла 1-го лютого, але дорослі звернулись до лікаря лише через шість днів. Вірус грипу дав значні ускладнення, від яких дівчинка померла.
“Організм боїться не вірусів, а ускладнень”, – висловив думку педіатр Микола Мірошніченко і дав рекомендації для батьків.
На що потрібно звернути увагу
- Різке підвищення температури тіла до 38°
- Дитині болить голова
- Відчуває біль у м’язах
- Болить горло
- Почався нежить та кашель
Що робити, якщо дитина захворіла
Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter
Коментарі
коментарів немає