Дівчина з Луцька Марія Сенатор, яка була нянею у Ольги Фреймут, дала ляпаса її дитині. Це вона побачила на камерах спостереження.
Читайте також: «Ревізор» з «Нового каналу»: В ресторанах Луцька дають облизані ложки! Завтра про це дізнаються всі
Про це колишня "Ревізор" із "Нового каналу" опублікувала на своїй сторінці в Instagram.
Мама була стурбована тим, як поводиться її маленький син.
"Валерій почав панічно за мене хапатись, втікати від няні. Постійно казав, що вкусить Марію, плакав і біг до нас", – пише Ольга Фреймут.
Телеведуча пояснила, що у їхньому дому стоять відеокамери і вона дізналась в чому причина такої поведінки сина.
"Няня вдарила мого сина по личку. Дала ляпаса. Як дорослому.
При цьому вона сказала, що це здача, бо дитина її вкусила", – повідомляє мама хлопчика.
"Тож якщо до вас на роботу проситиметься няня Марія Сенатор, згадайте мою історію.
Дорогі батьки, будьте поруч з дитиною, прислухайтеся, придивляйтеся, слухайте серце".
Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter
Коментарі
Лучанин
03.03.2018 16:48:11
Фреймут піарить нове шоу. А люди для неї ніщо. Одним словом с....
Мотря
04.03.2018 08:13:42
Это просто бред пишет Ольга!!!
Анонімно
04.03.2018 12:12:22
я сам би вморду вїхав би фреймут, і вся уцкраїна цього хоче. овечка тупо...ла вона
Анонімно
04.03.2018 12:12:56
Спроба нового шоу для фреймут. Було б це правдою, у мережі давно були б відео.
Луцьк
04.03.2018 16:30:21
Сука Фреймут хоче на нашій землячці зробити нове шоу. Це дуже підло з її сторони.
Мадам
04.03.2018 21:15:11
Оооо, подружки Марії налетіли. А при чому дитина Фреймут до неї самої, яке шоу, що ви мелете????
Воспитатель
04.03.2018 23:29:21
Какая ситуация бы не была правда или нет. Но ребенка бить нельзя. Тем более маленького. Это взрослому можно обьяснить, даже если не понимает. Но бить и малыша .....?!
Мама
05.03.2018 09:50:56
Фреймут обнаглела - самой надо детьми заниматься. Нечего людей грязью обливать. Нарожала детей - пиариться в соцсетях и сми,ими не занимаеться. Барыня великая, окружила себея прислугой. А потом вырастает "золотая" молодежь, и людей на элитных машинах убивает. А человека нечего позорить. ФУУУ, Фреймут противная!
Светлана
05.03.2018 12:41:11
Да! Сами занимайтесь детьми!
Луцьк
05.03.2018 17:44:12
Завалити няню за таке нада!!!!!!
вова
09.03.2018 21:57:40
сама занимайся своими детьми . так твоему мерзкому валерику и надо. я бы ему тоже рожу розтолк за кусание.Мерзкая выдра.
Віка
10.03.2018 18:02:35
!!!!!!!!!! Согласна
вова
09.03.2018 22:02:10
Фреймут мерзкая мразь и сынок ее кусающийся такой же. ему рот нужно разорвать гаденышу
валерик
15.03.2018 22:15:17
мамка фсе вреть эта неправда. Я хотил за титьку потрогать няньку а мене как даст
Вадим
16.03.2018 20:05:13
Я давно знаю Марію. Можу сказати про неї тільки хороше: господиня, любить чистоту і порядок, відверта, щира, правду каже в очі. Стаж виховання дітей в неї чималий, зокрема в Києві. Цікаво було б побачити відео, однозначно чужу дитину бити - це не правильно. Однак, Фреймут сам ЧОРТ не вгодить. Така вона пані, що вже нудить. Напевно англійській королеві догодити простіше. Могла б "королева у всьому" своїм дітям і сама ради дати.
АЛЛА
18.03.2018 18:42:49
Напали на Фреймут, а няня значит жертва несправедливости? Ольга мать и она защищает своё дитя, а мразь- это та, которая подняла руку на ЧУЖОГО РЕБЁНКА!!!
Луцьк
25.03.2018 21:53:48
Алла «тварь» мабудь це ти? Ти знаєш правду? Відео бачила?
совесть
29.03.2018 08:02:19
так и надо твоему сраному валерику
Олег
06.04.2018 14:17:15
З цього малого гівнюка виросте така ж кінчена розпаскуджена курва як і її старша доця. Таку мерзоту як вона ще треба пошукати, кому цікаво в школі де ця тварина вчиться можете спитати.
Олена
20.04.2018 18:49:07
А як її дочка веде себе? Цікаво дуже а змоги запитати зараз не маю
Луцьк
28.04.2018 13:11:44
Всі мами які дуже сильно люблять своїх дітей,НІКОЛИ В ЖИТТІ НЕ ЗАЛИШАТЬ СВОЮ ДИТИНУ З ІНШОЮ ЛЮДИНОЮ,навіть якщо не мае часу.Треба обирати,кар'ера,або сім'я.Забув у знаменитостей на першому місці статус!