Районна прокуратура в Щецині передала до суду справу проти агресивної клієнтки, яка ображала й побила продавчиню з України.

Читайте також: Побиття журналістів волинськими митниками: суд завершив справу (відео)

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на szczecin.naszemiasto.pl, потерпіла громадянка України працює в магазині «Żabka» в Щецині.

З лютого й майже до травня 2021 року туди приходила 26-річна жінка, спеціально, щоб образити її на тлі національності. А одного разу все закінчилося побиттям.

Як стверджує слідство, історія розпочалася з того, що продавчиня з України відмовилася продавати клієнтці алкоголь. Після цього остання почала приходити до магазину й обзивати продавчиню нецензурними словами, підкреслюючи при цьому її національність. Закінчилося все тим, що наприкінці квітня агресивна клієнтка побила продавчиню, завдавши їй кілька ударів руками та ногами.

Після затримання 26-річної нападниці виявилося, що та вже була раніше судима. Цього разу їй пред’явили звинувачення в зневажанні на національному підгрунті та завданні тілесних ушкоджень. За це може загрожувати до 5 років в’язниці. Обвинувачена свою провину визнала тільки частково.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook