У Ковелі інцидентність COVID-19 перевищує норму у три рази.

Читайте також: На Волині зростає кількість інфікованих COVID-19: де найбільше виявили хворих

Про це йдеться на сайті Ковельської міськради.

На засіданні йшлося про стан епідемічної, медико-біологічної ситуації в Ковелі, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, результати роботи із запобігання поширенню зазначеного вірусу, проблеми та шляхи їх вирішення.

Завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ "Волинський ОЛЦМ України" Людмила Маляр зазначила, що ситуація дещо поліпшується. Щоправда, загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення перевищує норму у понад три рази і становить 36,6 осіб ( потрібно менше 12-ти).

У Ковелі з початку спостереження лабораторно підтверджено 316 випадків захворювання на Covid-19, з них за останню добу – 5. 9 мешканців міста померли. Одна людина – за останню добу. 226 осіб одужали.

Нині значно швидше надходять результати тестувань, через те, що зросла потужність лабораторії. На сьогодні спеціалісти роблять 400 досліджень на добу, у березні лише – 25.

Читайте також: В Україні число інфікованих коронавірусом піднялося до 51 224, на Волині – 2 875

Як повідомила медичний директор Ковельського МТМО з дитинства та пологової допомоги Ольга Козачук, на лікуванні в Ковельській ЦРЛ кількість пацієнтів, хворих та з підозрою на Covid-19, теж зменшилась. Зараз в інфекційному відділенні перебуває 20 людей та двоє – в реанімації. Більшість амбулаторно проходять курс терапії.

Щодо ІФА тестування, то заклад їх проводить з 16 червня. 1285 людей скористались такою можливістю. У 75 - виявили імуноглобуліни М, потім вони обстежувались методом ПЛР. Лише одна особа була хворою. 271 медик також був протестований, у 19 – виявили імуноглобуліни М, але жоден з них не був носієм вірусу.

Про роботу у межах повноважень розповіла заступник начальника міськрайонного управління Держпродспоживслужби Ліна Мацан. Спеціалісти проводять моніторингові обстеження закладів торгівлі, громадського харчування, перукарень. Загалом вони побували у 492 закладах і у 142 були незначні порушення. В основному – це відсутність масок.

Підсумовуючи, Олег Кіндер зазначив, що ковельчани тепер з більшим розумінням ставляться до ситуації, стали відповідальнішими і спокійно реагують на необхідність носити маски в громадських місцях.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook