Пізно ввечері 12 червня "активісти", яких найняли підприємці Центрального ринку вчинили низку провокацій щодо муніципалів, зокрема пошкодили техніку та стріляли по автомобілю підрядника на вулиці Глушець.

Читайте також: У випадку блокування демонтажу незаконних МАФів на Центральному ринку муніципали застосують важку техніку

"Вчора пізно ввечері та вночі відбувся ряд провокацій, які здійснювались найнятими тітушками, що не мають жодного відношення до ринку та нетверезими підприємцями.

Так, одним з базарників було розбито в орендованій техніці цеглою бокові дзеркала заднього виду та скло в кабіні водія", − про це повідомляється на сторінці Муніципальної варти у Facebook.

Окрім того дану одиницю техніки спробували розстріляти так звані активісти. На місці події працювали правоохоронці.

Слід зазначити, що значна частина цих "оборонителів" незаконних МАФів на ринку були вже добряче напідпитку та поводились вкрай агресивно.

Одного з таких активістів, який, нібито прийшов захищати своє майно, було опізнано.

Ним виявився громадянин Росії, колишній охоронець голови Волинської ОДА Андрій Стасюк на прізвисько "Малиш", який вже колись засвітився у скандальний ситуації пов’язаній із Воротнівським заказником, коли він приїхав визволяти чиновників, які там бенкетували, від інших активістів та журналістів. Також цей "борець" за незаконні МАФи на ринку попадався п‘яним за кермом свого Рейндж Ровера у липні 2018 року в м. Ковель.

З Малишом було ще декілька посіпак які намагалися пошкодити і офіс департаменту муніципальної варти та засвітилися на камерах відеонагляду.

Читайте також: У Луцьку на Старому ринку через демонтаж виникла штовханина з поліцією (фото)

Коли прибула наша ГШР до приміщення департаменту, горе-активісти поспіхом почали тікати по вулиці Б.Хмельницького на вул. Глушець.

Після чого цими особами і було розстріляне авто підряника на вул. Глушець.

Одна з куль потрапила в автомобіль і пробила зовнішню обшивку".

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook